Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! A kutyám megeszi...

Orsye kérdése:

Segítség! A kutyám megeszi rendszerességgel a saját kakiját, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapos keverék lány kiskutyáról van szó. Rendszerességgel kap enni, inni, próbáljuk rászoktatni a szobatisztaságra, nem tűnik betegnek. Pár napja csinálja ezt folyamatosan,előtte soha nem csinálta. Hiába szólunk rá és szidjuk le, nem akar róla leszokni. Mit tegyek, nagyon aggódom.
2010. dec. 8. 07:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hirtelen ezt találtam:

[link]

2010. dec. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta ezt a kiskutyám, mikor még kicsi volt. Mindig megpaskoltam a fejét, hogy nem szabad, aztán idővel leszokott róla.
2010. dec. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Volt már, hogy kikapott azért mert bepiszkított? Milyen módszerrel próbáljátok szobatisztaságra szoktatni?
2010. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Arra tudok esetleg gondolni, hogy valamilyen tápanyagban hiányt szenved. Mivel etetitek?
2010. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb kölyök kutya ezt csinálja. Mi mindig rászóltunk, ha észrevettük, és gyorsan leszokott róla. Utána már csak a más kutyák, macskák és emberek ürülékét ette meg séta közben, de egy éves kora körül elhagyta ezt a szokását. A többi kutyás mindig azzal vígasztalt, hogy "idővel kinövi". Így is lett.
2010. dec. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Az én megboldogult cockerem is ezen szokás rabja volt.Megkapott mindent,nem is volt már kölyök,de semmi nem segített - sosem a sajátját,inkább emberit,vagy más kutyáét fogyasztotta...majd egy kutyaidomár azt tanácsolta,mikor rajtakapom,nyomjam le a torkán...brutálisan hangzik,de bevált.2x kellett megtennem,de megérte.
2010. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2010. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a linkeket. Konzerves kaját kap... eszembe jutott, hogy lehet, hogy nem elég neki az amit kap, ezért picit megemeltem a kaja adagot, hátha így nem csinálja ezt a rossz szokást. Egyébként vitaminos konzerves kaját kap.
2010. dec. 9. 08:58
 9/13 A kérdező kommentje:

csakkitti


2 óránként visszük le a kutyust, ha meg bepiszkit, akkor kicsit megszidjuk, de nem mindig. Igazából az a helyzet, hogy sosem volt még kutyánk, szóval még sokat kell tanulnunk, hogy hogy neveljünk egy kutyát.

2010. dec. 9. 09:01
 10/13 A kérdező kommentje:

xman


tényleg brutálisan hangzik, de előtte megpróbálunk más módszereket, ha azok nem válnak be, akkor muszáj lesz ezt a módszert alkalmazni, amit te írtál. sajnos.

2010. dec. 9. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!