Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. mennyibe kerül kan kutya...

Kb. mennyibe kerül kan kutya ivartalanítása, ha rejtett heréjű?

Figyelt kérdés
8 hónapos westie-ről van szó, most 6 kilós. Miskolcon lenne ivartalanítva. Egyik heréje sem jött le.
2010. dec. 8. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem olyan 12-18 ezer között. Nagyjából mint egy szuka kutya ivartalanítása, mert az is hasi műtét.
2010. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

olyan 30000 körül mert az én uztyám nak is rejtett heréje volt és ebben benne van az altató nyugtató műtét meg persze a hasfalbol kiszedni nem könnyű...szegény meg se tudott álni a lábán kb 2 hétig nagyon rossz lehetett

de az ár szerntem függ az állatorvosoktól is mert mi almádiban műtettük meg

2010. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel a műtét legnagyobb költségét az altatás teszi: pici a kutya, az nem lesz drága. Én olyan 20-25e-re tippelném. De hívd fel a választott dokit, pontosan meg fogja mondani.
2010. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy aggódom szegényért, hogy fogja bírni. De muszáj ezt megtenni, mert azt olvastam különben elrákosodhat.

2010. dec. 12. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
igen elrákosodhat az enyém is pivi volt amikor megcsináltattuk nála is és nekünk azt az egy herét is kikellett vetetni mert ha bentmarad akkor is lehet vele valam arra már nem emlékszem bocsi de megkérezhetem anyukámat ha szükség van rá...
2010. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!