Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköket tud a kutyád?...

Milyen trükköket tud a kutyád? (kis méretű kutyus)

Figyelt kérdés
Én 18-án kapom meg az Angol Cocker Spániel és Tacsi keverék kiskutyámat =) [akkor lesz 6 hetes] És mivel nagyon okos és jól tanítható kutyusról van szó ezért sok trükköt akarok neki tanítani,hogy minél okosabb legyen! :) [ ül,fekszik,gyere ide ezek alap trükkök.. Meg a szobatisztaság is ne ilyeneket írjatok!! ] Köszi a normális válaszokat!! :)
2010. dec. 8. 15:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tenyésztőnek inkább ne nevezzük, és rosszul tudja vagy mondja azért mert utána neki sokkal több gond és költség egy kölyök. De egy normális tenyésztő 8 hetes kora előtt semmiképpen nem adja oda a kiskutyákat - pont a kiskutya érdekében.
2010. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor nem kell majd csodálkozni semmin.

Aktuális 8 hetesen elválasztani az anyjától.

Szintén tenyésztők vagyunk,mi is így javasoljuk jobban..

2010. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az enyém tud feküdni, gurulni(hemperegni), ülni, marad, lábhoz, de én még a pacsit is megtanítanám neki.
2010. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát már mindegy.. Időpont lebeszélve visszamondani nem tudom.. :S Oda adja másnak ha azt mondom,h később adja.. Szóval majd meglátjuk mi lesz!! =)
2010. dec. 8. 16:18
 15/19 anonim ***** válasza:

az én kutyám ezeket tudja: ül,fekszik,marad,gyere ide....

a pacsi nagyon ritkán sikerül neki :D

2010. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ugye azt te sem gondoltad komolyan hogy azt embert tenyésztőnek nevezted?Ő maximum szaporító lehet! Tisztában vagy te a tenyésztő szó fogalmával? Nem hiszem!:S:S:S
2010. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok ezt figyelmesen olvasd el!

[link]

2010. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy már lebeszéltétek és ha lemondod odaadja másnak?! A jó, lelkiismeretes tenyésztő szívesen segít neked bármiben, ha kéred, neki mindegy mikor viszed el, csak jó gazdához kerüljön. Szerintem mond le ezt az egészet, és ilyen helyről ne vegyél kutyát, inkább nézelődj máshol.
2010. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Mind 1 lemondtam.. de találtam egy ugyan ilyen fajta kutyust csak Ő 9 hetes lesz 18-án. :) És megkapom :)
2010. dec. 9. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!