Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám anyukámat...

Hogyan tudnám anyukámat meggyőznihogy vegyek kiskutyát?

Figyelt kérdés
elöre is köszi
2010. dec. 9. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyu lécci!
2010. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutter: jöhet a kutya vagy megyek!
2010. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na lécci,lécci,lécci!:D
2010. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyetek, hanem fogadjatok örökbe egyet! Nem drága, és talán könnyebben belemegym ha otthont biztosítotok egy otthontalan kutyusnak.
2010. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Intézd titokban ;D Nálam is bejött ;D
2010. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aracsi993 ***** válasza:
Nekem 10 évembe tellet h rávegyem anyuékat egy kutyára , de megvan szóval kitartás ha látja h tényleg szeretnéd akkor biztos enyhülni fog. de utána foglalkozz is vele mert ha nem akkor jön majd az "én megmondtam h én fogo összeszedni a kutyaszart a kertben!!!"
2010. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálam úgy volt hogy nagy udvar nagykert tökéletes minden, de még megkellett győzni anyut(ő utálja a kutyákat!!!) aztán sikerült rávennem hogy majdén megveszem neki a kaját a zsebpénzemből, meg majd az oltást is én intézem meg a kutyakakikat is összeszedem az udvarban meg a kertben! és sikerült! azóta anyámakárhányszor kimegy az udvarra és meglátja a németjuhászomat akkor elkezdi neki: na gyere ide te kis csirkefogó! meg ilyesmi!! énis sokáig nyúztam anyut (3 évig!!) és sikerült! szóval tarts ki és sikerül!! :):D
2010. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!