Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy neveljem a picike rottwei...

Hogy neveljem a picike rottweileremet hogy ne legyen bolond amikor nagy lesz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 16:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem értesz hozzá miért választottál ilyen kutyát? Aki ért hozzá nem itt kérdezősködik a nevelésről...
2010. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

azért mert ez tetszik

amúgy meg semmi közöd

2010. dec. 10. 16:48
 3/21 A kérdező kommentje:
amúgy is valamikor el kell kezdeni, nem?
2010. dec. 10. 16:49
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Részben igaza van az első válaszolónak, rotweiler csak tapasztalt kemény kezű gazdinak való ! de ha már megvettétek(remélem tenyésztőtöl), akkor legyél vele következetes.. Ami annyit jelent, hogy amit kiskorába nemszabad, azt nagykorába se engedd neki. Fontos , hogy tudja, hogy meddig tart a játék, és mi az ami már durva.Nekem is olyan kutyám van , amit első kutyának nem ajánlottak, de megvettem , mert kihívást láttam benne. amerikai staffordshire terrier, de bátran kimerem állítani, hogy sikerült maximálisan megnevelni. járj el vele kutyasuliba, játssz vele otthon sokat, és remek kis társad lesz !:)
2010. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

kutyasuli nem volt opció, ha jól emlékszem, és most sem az, ha az lenne, nem is írtam volna ezt a kérdést


eddig semmi hasznosat nem tudtatok írni :(

arra nehéz válaszolni hogy hogy neveljem? na és hogyan játszak vele? hogy tanítsam meg neki, hogy mit nem szabad?

2010. dec. 10. 16:56
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Mielőtt megvetted volna azelőtt kellett volna beszerezned, egy jó pár kutyaneveléssel kapcsolatos könyveket. Az egész nevelési folyamatot nem írhatjuk le (hiszen nem is lehetne), konkrét kérdésre tudunk válaszolni, de igenis elő kell venned egy szakkönyvet, vagy legalább a neten részletesen olvass utána.
2010. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Rotinak mindenképpen szüksége lesz az iskolára, ezt jobb ha már most elkönyveled magadnak. Hogy tanítsd meg dolgokra, amiket nem szabad???? Most ez komoly? Ha még ezt sem tudod, akkor valóban rossz fajtát választottál......

Miért nem vettél rotis könyvet, miért nem nézel utána interneten, legalább valamennyit kéne informálódni egy adott fajtáról ha már megvetted. :S Ez így elég felelőtlen...

2010. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nem megvettem, hanem kaptam

iskolába nem viszem, ez nem érthető? van aki nemengedheti meg magának, inkább megtanítom én neki, mert lesz rá bőven időm


képzeld, azon vagyok hogy informálódjak, szerinted mért írtam ki ezt a kérdést okosTóni?

2010. dec. 10. 19:03
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megmagyarázni, hogy nincs pénzed kutyaiskolára. Én is az első nagytestű kutyámat iskolás koromban hoztam haza, mégis eljártunk kutyasuliba. Egyáltalán nem drága és ráadásul hasznos is.

De nem tudom miért nem veszel hozzá könyvet akkor ha ennyire informálódni akarsz. Abból szerintem mindent megtudsz.. Aztán vagy tudod alkalmazni nála, vagy nem. De ha nem, akkor úgy is észre veszed, benne leszel a hírekbe.

2010. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ennyire nincs rálátásod, és ismerősöd, aki segíthetne, itt az internet, sok okos dolgot olvashatsz, csak keresgélni kell.

Amúgy ugyan az jellemző nála tanítás szempontjából, mint átlagban a többi kutyára.

Egy csivava is a fejedre nő, ha nem neveled jól.

2010. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!