Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy neveljem a picike rottwei...

Hogy neveljem a picike rottweileremet hogy ne legyen bolond amikor nagy lesz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 16:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Következetesen neveld,játsz vele sokat.Ne vadítsd, tanítsd meg minél hamarabb arra,hogy hallgasson rád. Amúgy mi az,hogy hogyan tanítsad? Egyszerű jutalom falatok... meg interneten vannak ilyen trükkök is.
2010. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 xnorkax ***** válasza:
96%
Nem az alapján választunk kutyafajtát, hogy melyik tetszik... Természetesen meglehet nevelni akár egy rotit is. Fontos, hogy már kölyök korában éreztesd vele ki a főnök. Például ha rosszalkodik fogd meg a grabancánál és nyomd le a földre. Sokat vidd kutyák közé, hogy ne legyen felnőtt korában agresszív a társaival. Egyébként milyen nemű?
2010. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom a Roti az is munkakutya ( de lehet nem jól tudom ) nekem NJ keverékem van és én mikkor megkaptam már elkönyveltem magamba amikkor tudok akkor megyek kutyaiskolába .
2010. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
53%

Eggyaltalan nem muszaly kutyaiskolaba jaratni :)

Nekem van egy rotim kan 8 honapos koraban hoztam el a tenesztojetol elso 3 napban ugytunt egy felenk kiskutya majd mikor mar othonanak tekintette a helyet barki bejott az udvarra ratamadt de jutalomfalatokkal es egykis leszidassal megneveltem pedig elso rotim volt :) bar azelottis sok kutyam volt de ha nkd ez az elso nezz utana a neten :) de egyaltalan nem muszaly a kutyasuli

2010. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tudod súgni is csak annak lehet, aki tudja az anyagot. Ha nincs tapasztalatod kutyákkal, akkor magyarázhatjuk a dolgokat interneten keresztül...... Ahogy mondani szokták, a kutyatartásról tessék tudomásul venni, hogy pénzbe kerül. Ha megvenni tudtátok, akkor tudjátok iskolába is vinni.
2010. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit... ez az oldal azért van, hogy kérdezzenek akik valamit nem tudnak.

A bölcs megjegyzések arról, mit nem kellett volna a kérdezőnek csinálnia, nem vezet sehová. Nem fogja a kutyáját sebesen odaadni másnak, mert ti nekimentetek.

Kérdezőnek....

Csak annyit kell tenned a kölyökkel, hogy amit nem akarsz, hogy megtegyen felnőtten, első perctől nem engeded meg. Ha tiltasz valamit, nem kell litánia, miért is nem szabad, hanem egyszerűen NEM és valóban nem engedni. Amit jól megcsinál, nem szabad fukarkodni a dícsérettel.

2010. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szia!

egyetértek ved aban h nem mindenki engedi meg magának h kutya suliba vigye a kutyját a mi közelünkben pl nincs kutya suli.. de én még is úgy megtanítottam h már mindent tud amit 1 sulis kutya..am németjuhász Sztem úgy csináld h sokaat foglalkozol vele sokat játszol,sétáltatod és szoktasd más kutyákhoz is és próbáld tanítani remélem segítetem vmit=)=)

2010. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ajánlom szeretettel a következő anyagokat. Ingyen vannak, csak az idődet kell rájuk fordítani, és kicsit jobban képben leszel tőlük.

*****

http://www.youtube.com/watch?v=sf2tw4gWCnY van még pár rész mehetnek azok is


Most nem találok linket, de a Póráz két végént is le lehet tölteni, megnézheted azokat is.


És egész csomó kutyaneveléssel kapcsolatos cikkel van tele az internet. Több féle módszer van, mindenki másban hisz.


Itt néhány kommentben senki nem fogja tudni neked megírni a tutit. A kutya nem egy gép, amihez van egy használati utastás, és működik, és kész.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elkezdeted kiskorában etetésnél hogy mikor fogod a kezedbe a tálat akkor úgy csinálsz mintha te ennél belőle. Leülteted és leteszed a tálat nem eshet neki csak ha azt mondtad hogy a Tiéd. Te mész ki/be fel/le stb először ő csak utánad. Nem vadítod. Ha harapdál akkor leállítod nem hagyod rá, már kiskorában se tudja hogy a játékban hol a határ. Ismertesd meg más kutyákkal kicsikkel nagyokkal, vidd sokat sétálni, hogy lásson embereket, autókat, stb. szokja az ingereket. Hívd mindig a nevén. Gyakorold vele a behívást. Úgy hogy ha hívod és oda megy megjutalmazod (simi, falatka, játék amivel motiválható) Mikor már megvan akkor mehet az ül, fekszik, pacsi, pórázon sétálás stb. Remélem valamennyit segítettem.
2010. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

következetesen és erőszakmentesen!

[link]

2010. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!