Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10hónapos labradorom....

Van egy 10hónapos labradorom. Egész nap elvan teljesen csöndben. Éjjel viszont el kez ugatni. Miért ugat? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Kinnt van az udvarban és minden este elviszem egy 3/4-fél órára sétálni. És még játszok is vele utána miért ugat? Amúgy napközben egy hangja sincs még sétánál se amikor az összes kutya minket ugat ő csak megy.
2010. dec. 10. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan mintha éjjeli állat lenne, amúgy nem tudom mért van ez, de lehet hogy vissza kéne igazítani a napali módra, legalábbis embernél működhet.
2010. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is labradorom van az enyem 6 honapos es mindig este kilenc ora fele ugat egy 5 percet
2010. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor még nem ugatott az enyém semmit se.De most már abbhagyta. egy 10 perce.Biztos elment a házába.22:04-kor még csinálta.
2010. dec. 10. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit kevésnek tűnik az a séta. Vidd el mondjuk 2 órányi sétára úgy, hogy szabadon szaladgálhasson más kutyákkal! Garantálom, hogy utána reggelig aludni fog!
2010. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem nagyon van hol más kutyákkal szaladgálni lehtőség.Egy kisebb városba lakunk.És elég kevesen sétáltatják a kutyájukat.:(Úgyhogy csak sétálni tudunk.Holnap elmegyünk 2 órát.Majd írok mi lett.:)
2010. dec. 10. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem titok, akkor írd meg melyik az a város, hátha olvassa valaki más helybeli is aki szívesen menne veletek sétálni...
2010. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A labradorok utálnak a gazdájuk nélkül lenni. Ezt ezért minden labigazdinak tudnia kellene...
2010. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most értem vissza!2 órát sétáltunk, de ebben a pillanatban is ugat.:D Tudok valami megoldást?
2010. dec. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!