Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a DOG CHOW...

Mi a véleményetek a DOG CHOW termékeiről? Labradorom van 1 éves.

Figyelt kérdés

DOG CHOW-okokn belül melyik lenne neki a legjobb?



Ha a DOG CHOW is olyan, mint a Pedigree, meg Chappi akkor tudnátok vmit ajánlani, ami jobb?De ha ez azért jó akkor az előző kérdések érvényesek csak.:) előrre is KÖSZ!


2011. febr. 9. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Középkategória. Én a Chicopee táp családot ajánlom, ez a prémium kategóri alján van, jó és megfizethető. 15kg 9000-12000 ft között mozog. De nem mindenhol lehet kapni.
2011. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Középkategoriás táp, de a chappinél lényegesen jobb.

Vannak ebben az árban jobb tápok, érdemes picit körülnézni. Kennels favourit-et ajánlom: olcsóbb és jobb összetételü.

2011. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Melyik táp a legjobb ebben az árban?
2011. febr. 9. 10:40
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nézelődj itt meg érdemes picit googlizgatni.

Mindenkinek az a legjobb táp amitől a kutyája jól néz ki, nem biztos hogy ami valakinek a legjobb az neked is tökéletes.

Én Pro plannal etettem, de örököltem még egy labradort, így már kettő van, meg 1 pici is ... már nem bírtam anyagilag.

Második

2011. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám Dog Chow Sensitive tápot eszik. Csak erre nem allergiás (a Hill's sem jött be, tehát nem a pénzt sajnáltam, mikor e mellett döntöttem), jól néz ki tőle, persze mivel nem prémium kategória, ezért alapból jár neki a Minerva csepp és évszakhoz igazított vitaminkombó. Középkategóriás táp, nem rossz, de nyilván van jobb. Labinál is működhet ez a kaja (szerintem a lazacos a legjobb különben összetételben), csak neki alapjáraton mehet a zöldkagyló kivonat mellé és némi multivitamin kúra szerűen.
2011. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van most egy jobb minőségű,8 ezer ft/15 kg bevezető ár,nincs benne szója vagy ilyesmi:

[link]

Hidegen préselt,tehát megmarad a tápanyagtartalma.

2011. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Natura vet tápjait én is ajánlanám , a kutyámnál nagyon bevált.
2011. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek fél év alatt mindkét kutyájának struvitkristályos húgykövessége lett a Pro Plantól.


Egyébként nekem a Happy Dog Adult tápja teljesen bejött, csak azért váltottam, mert nagyon nagy szemű, és én otthon meg alacsony ingerkörnyezetben táppal motiválok, nem virslizek, és ezt rágnia kelett, nem lehetett vele rendesen dolgozni.


Viszont vannak a Dog Chowból ezek a Nature Crocque, Nature Floq meg ilyenek, na ezek nagyon silány tápok, egyszer külföldön elnéztem és ilyet vettem, sárga és híg volt tőle a kaki folyamatosan.

2011. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most én is HAPPY DOG-gal etetem, de azzal az a baj, hogy itt a környéken sehol nem lehet kapni, 50km-re van a legközelebbi hely ahol szokott lenni.Itt a házunktól 3km-re van egy ilyen állati takarmányüzem, és itt lehet náluk kapni a dog chow-ot(eredeti,bontatlan csomagolásba).
2011. febr. 9. 18:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a magyar és az angol labrador klub referenciatápja a GILPA angol tápcsalád. Szerintem tegyél azzal egy próbát, mégiscsak ők értenek hozzá! Nekünk is van jópár (10-12 kennel) labradoros tenyésztőnk, aki ezt veszi (GILPA Sensitive, Dr. John Platinum). Árban hasonlók, mint az előzők, talán picit alattuk vannak!üdv:Ádám
2011. febr. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!