Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a japán vagy az...

Szerintetek a japán vagy az amerikai akita a szebb? ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 22:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Amerikai akita, sokkal robosztusabb, mackósabb.
2010. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Am ^^ mert mozgékonyabb mint a japán :D
2010. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt imádom, nem hiszem hogy tudnék dönteni. Úgyhogy akkor shiba! :D
2010. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
japán, de ennek más okai vannak (meg tetszik az a vöröses színe)
2010. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó.. mi az oka?:) ha szabad tudni persze... nekem is az a vöröses szin tetszik nagyon!:D

2010. dec. 13. 23:06
 16/25 Norczy ***** válasza:
100%
egyértelmű hogy a japán! Az az eredeti, ősi fajta! :) Azt a jellemet semmilyen amerikai "dizájn" nem tudja utánozni :) Amellett a krém és a csíkos színváltozat egyszerűen fennséges :)
2010. dec. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Amerikai Akita joban tetszik külsőleg is, és belsőleg is. Nem annyira erőszakos-domináns típus, mint a Japán Akita. A Japán Akita azért sem tetszik, mert kisebb. Viszont színben picit szebb szerintem a Japán, de termetileg és jellemben az Amerikai Akita a favoritom. :)
2010. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Amerikai!! EGyébként színben az amerikaiban több a "választék". Van abban is vörös, csíkos és ezüst-fehér.+ fekete-fehér, csoki-fehér, pintó, ordas-fekete, ordas-barna stb.....

Kiállásra is szebb. NEKem!

NÉZZÉTEK MEG EZEKET:www.szepsegeim.hupont.hu

mint az álom:D

2010. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az Amerikai Akita a szebb, de az olyan, mint valami utánzat, melyet az ember csinált, így Japán Akitát vennék.
2010. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
a japán szebb nemesebb kiállású, de hobbykutyának semmi esetre sem tanácsos tartani! nagyon sok törődést, mozgatást, feladatot igényel, kenneltartástól, nem megfelelő törődéstől könnyen bekattan!
2010. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!