Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutya ehet csülköt?

Kölyökkutya ehet csülköt?

Figyelt kérdés
Ma habart bableves lesz az ebéd.Tudom,hogy kutya nem ehet hüvelyes növényt,de a főtt csülökböl és a bableves levéből lehet adni neki egy keveset?
2010. dec. 12. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:

A kutya nem ehet sertés húst, még főve sem, mert tartalmaz valamit amit képtelen megemészteni.

Hogy pontosan mit azt sajnos nem tudom most megmondani, de azt hogy nem ehet állatorvostól tudom.

2010. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség .. nyers disznohust nem ehet. A csüliből a husos részből nyugodtan kaphat egykis nasinak valót, meg szerintem a csont részét is komálná :)

Fene jó dolga van :D

2010. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ehet. Arra azonban vigyázz, hogy ha a csontot is megkapja, lekophat a foga. Imádnak rágcsálni és mi évekkel ezelőtt beleestünk abba a hibába, hogy a kutyaboltban kapható csontot adtunk a kölyöknek. Gondolván, had rágja. Ennek az lett az eredménye, hogy lekopott a szemfogából egy kis darab, mire észrevettük.
2010. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezzel az egésszel csak az a baj, hogy amit magatoknak főztök, az rohadt fűszeres. Tulajdonképpen még számotokra is egészségtelen, a kutyával meg egyenesen kib@szás, ha ilyesmivel etetitek.
2010. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálunk a habart bableves nem nagyon füszeres,mivel magunknak sem főzünk túl fűszeresen.Egy tejfölös habarású levesnek csak a levéből adnék neki kevese,a csülökből is csont nélkül gondoltam,a husiból lecsipegetve kicsit.Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2010. dec. 12. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, valóban félreérthető volt. A lényeg, hogy a kutyának teljesen fűszermentesen szoktunk főzni. Még só sem kell bele. Ehhez képest bármilyen emberi kaja "túl fűszeres" lehet. Alkalmanként nem lesz tőle baja, csak ne rendszeresen etessétek ilyesmivel!
2010. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj :)Természetesen nem ilynekkel szeretném etetni,de eléggé kétségbe vagyok esve.Sajnos a kutyakaja ill.konzerv nem jön be neki,semmilyen formában :( .Már örülök,ha jóizűen eszik valamit.Én is neki való kajával etetném,de akitől van megnehezitette a dolgom azzal,hogy ő nem adott neki tápot stb.Most hogy szoktassam rá?
2010. dec. 12. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg beáztatni a tápot valami finom húslevesbe. Biztosan megeszi.
2010. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Keress rá, már többször volt róla szó, hogy ha megéhezik, akkor bármit meg fog enni amit elé teszel. Akkor sem fog éhen halni, ha 3-4 napig semmit sem eszik. De az ötödik napon biztos megeszi a száraztápot is. Csak ha rájön arra, hogy a válogatással kikényszerítheti, hogy mindig valami finomabbat kapjon, akkor alkalmazni is fogja ezt a technikát, és a végén már nem fogod tudni, hogy milyen újdonságot találj ki a számára. Sokan beleestek már ebbe a hibába. Én soha nem törődtem vele, hogy mit méltóztatik megenni a kutyám. Azt ette, amit kapott. Ennek az az eredménye, hogy ha most bármi ehetőt elé teszek, és azt mondom, hogy "egyél", akkor ő bizony azt meg fogja enni. Pedig alkalmanként én is szoktam neki ilyen-olyan finomságokat is adni. Ha a grillcsirke bőrét (amit én nem szeretek) ráteszem a száraztáp tetejére, akkor felfalja előbb azt, majd utána maradéktalanul a tápot is. Sokkal egyszerűbb így az élet mindkettőnknek, mintha hagynám válogatni.
2010. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Francesca_ ***** válasza:
Ha éhes, megeszi a száraztápot.
2010. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!