Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet, hogy az orvos nem...

Hogy lehet, hogy az orvos nem tudja mi a baja a kutyának?

Figyelt kérdés

Semmi baja nem volt a kutyámnak, egészséges volt, boldog, jól érezte magát. De, egyik nap, nem evett, nem volt kedve semmihez, és pár napig ez ment. Elvittem orvoshoz, megvizsgálta, és nem tudta mi lehet a baja.

Másnap meghalt...

Hogy lehet, hogy egy orvos nem tudja mi az állatnak a baja, mikor ezzel foglalkozik, évekig ezt tanulja?

Új betegségek nem alakulnak ki egyik napról a másikra. Vagy ennyire fejletlen az orvos tudomány állatgyógyászat terén?


2010. dec. 12. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom,hogy a falusi állatorvosok ilyenek a legtöbbször.Sajnos itt nálunk is ez van. A disznókkal tök tisztában van,de a kutyákhoz hülye. ! állatorvost jártam végig,egyik sem tudja,hogy kell regisztrálni a chipet :s
2011. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vidd el 1 másik orvoshoz
2011. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A vizeletét nem láttátok? nem volt sötét szinű?

Fogadd részvétem a kutyus miatt:(

2011. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!