Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt hat a féreg...

Mennyi idő alatt hat a féreg hajtó tabletta? Hasmenést okoz?

Figyelt kérdés
Kaptak a kutyák évente kétszer, de eddig kint voltak éjjel-nappal az udvaron. Mostanában éjszaka a házban alszanak és sokszor bejönnek nappal is. Csak azért érdekelne, mert éjjel nem szoktam felkelni, hogy kiengedjem őket pisilni és kakilni.
2010. dec. 13. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem okozott, tulajdonképpen nem is vettem észre semmi változást...
2010. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkább add oda nekik reggel, amikor már kint vannak az udvaron.egy napon belül az tuti! Én este szoktam odaadni neki, aztán másnap reggel, amikor megyek ki, már látom az erdményt.
2010. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az még, hagyján, ha hasmenést okoz, de ha van féreg benne, akkor az is távozik.
2010. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap korán reggel megkapják, így estig ki is jön belőlük minden. Szerintem nem férgesek, de azért jobb vigyázni.
2010. dec. 13. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnál már volt hasmenése féreghajtótól. Szerintem ha meg tudod oldani, akkor úgy csináld, hogy mondjuk szombat reggel beadod nekik, és 1-2 óra múlva kimész egy nagyot sétálni velük. Akkor tuti, hogy nem lesz gond:)
2010. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!