Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a kutyámat, ami...

Mivel etessem a kutyámat, ami laktatós is, nem drága, és akár én is el tudom készíteni?

Figyelt kérdés

10 hós németjuhászról van szó, eszik száraz tápot, szoktam neki húst főzni, konzerveket, és kutyaszalámit is veszek neki, de ez így már elég húzós mert sokat eszik. Mellékelek egy képet, sokak szerint dagi egy kicsit. [link]

[link]

[link]


2009. jan. 21. 13:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem kell a kutyát elkényezeteni, mert ebből később problémáid lehetnek.

Ha kölyökkorában megadtad neki ami kell, jó fajta kölyöktáp, vitaminok, akkor a táplálásból kifolyólag nem lehet semmiféle betegsége. Sőt, ha túltáplálod el is hízhat.

A mi németjuhászunk 11 hónapos, most naponta egyszer eszik 500-600g száraztápot, épp olyant amilyenre futja a költségvetésünkből, plussz egy kis házi maradékot, vagy ha nincs maradék akkor ráütök a száraztápra egy tojást nyersen, nagyon szereti.:-) Gyönyörű szőre van, egészséges, vidám.

Szerintem manapság, amikor ennyifajta kutyatáp kapható aránylag elérhető áron, felesleges a kutyának külön főzni. Arról nem is beszélve, hogy pl. nyáron könnyen romlik a házi készítésű kaja.

2009. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

A nyers tojással óvatosan!!!

Szétrombolja a táplálék biotin- és B vitamin tartalmát, inkább főzd meg, vagy süsd meg neki.


-hozzáértő-

2009. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszi a jó tanácsot, ezentúl megsütöm neki a tojást.:-)
2009. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!