Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az imént próbáltuk (volna) ki...

Az imént próbáltuk (volna) ki a Milupa Jó éjt tápszert! A lányom nem hajlandó megenni! Mit tudok belőle készíteni? Elég drága volt ahhoz, hogy hagyjam veszendőbe menni!

Figyelt kérdés
Ti mit adtok a babátoknak az éjszakai hosszabb alvás érdekében?
2009. márc. 11. 21:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, 6,5 hósak vagyunk...
2009. márc. 11. 21:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi tettünk bele egy inci finci kkaóport! épp hogy csak megszínezze és úgy hajlandó volt meginni.

Néha pici gyümilevet is teszek bele , úgyis imádja.

EGyáltalán nem lett baja hogy tejbe gyümit tettem. A gyümölcsjoghurt is tej+gyümi!

2009. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én 7órai fürdetésnél tejpépet adok neki, és 11 körül felkel enni. félálomban betermeli a 240 ml tápszert, bármit adok is a szájába, és reggel 6-ig alszik. Amúgy utálja az összes tápszert, mióta hozzátáplálok. Mivel még egyszer bele kell tukmálnom, én kicsit "átvágom". Fele víz, fele gyümölcslével csinálom neki a tápszert, és úgy megeszi, mert a gyümilé ízét érzi rajta. Esetleg próbáld ki ezt, hátha így elfogadja. persze csak akkor, ha már amúgy is eszik iszik ilyen gyümis dolgokat!
2009. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen gyümilével keverheted,vagy gyümölcsöt tehetsz bele.
2009. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megkönnyebbültem! Azt gondoltam, hogy nem lehet a speckó tápokkal keverni semmit. Amúgy a babakajákat csinálom Milupa HA Start tápszerünkkel, de azt gondoltam, a Jó Éjttel nem lehet variálni! Mégegyszer köszi!
2009. márc. 11. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Keverheted azt is nyugodtan,nem lesz baja a picurnak-!:)
2009. márc. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
maci kávéval..abba nincs koffein
2009. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!