Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hajlandóak vagytok a kutyátok...

Hajlandóak vagytok a kutyátok után enni/inni?

Figyelt kérdés

Saját kutyáról van szó, nem egy idegen kutyáról.

Szóval megeszitek-e a szendvicset, amibe beleharapott, vagy beleisztok-e a poharatokba, ha belelefetyelt, stb... ?


2010. dec. 14. 17:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
hát azért nem. nagyon szeretem de nem.
2010. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiféleképpen sem. Maximum, ha csak hozzá ért a szája egy kicsit, akkor letöröm azt a részt, és a többit megeszem, ha már nála van pl egy percig, akkor már nem, mert tele is fújja az orrával, meg hozzáérinti a földhöz sttb...
2010. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
48%
normális vagy?
2010. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
fúj, nem
2010. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Nem.Kitudja mit nyalt előtte,én még a puszilgatását is undorítónak tartom.
2010. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 capsread ***** válasza:
33%

Én kolbászt szoktam úgy enni, hogy egyet harap ő, egyet én, meg néha a túrós palacsintát. Mondják, hogy ez undorító, meg nem higiénikus. Lehet, hogy az, nekem még nem volt tőle bajom. Bár egyszer vendégek voltak nálam - az egyik nem igazán szereti a kutyákat - a kutyám meg ott várta, hogy kap e az ételből (marhapörkölt). Én meg, amikor befejeztem az ebédem, kivittem az előszobába, és leraktam a kutyám táljai mellé a tányért, hogy megegye. Két vendégem nem kért se desszertet, sőt, inni sem voltak hajlandóak...

Akinek van kutyája, ezt nem találja annyira gusztustalannak, akinek nincs az igen. Persze vannak kivételek.

2010. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Nem... mert ő mindent megeszik. Szó szerint mindent, legyen szó macskaürülékről, szemétről, bútorokról - mindent amit elér.
2010. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Szia!


Szeretem az állatokat, de nem. Ha beleevett neki adom, legyen az akármilyen ennivaló.

2010. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Én csak a cicámmal! :)
2010. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek két kutyája van a házban és a rokonai annyira nem szeretik a kutyákat hogy még enni sem hajlandóak ha ott vannak, mert a kutyákkal egy légtérben főtt a kaja. :S Érdekes
2010. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!