Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sünt találtak a kutyáim. Mit...

Sünt találtak a kutyáim. Mit csináljak? Nem hajlandóak békén hagyni!

Figyelt kérdés
Megpróbáltam elzavarni a nagykutyát, de rám morgott. Mi legyen a sünivel?
2011. okt. 14. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2011. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha nem sérült meg, akkor egy kesztyűvel fogd meg a sünit, és vidd olyan helyre, ahol biztonságban lehet
2011. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hívod el a kutyákat a sünitől, meg fogják ölni. A kutyákat valami finom kajával csalogasd el a sünitől, zárd be őket. Én a nyáron egy éjszaka munkáskesztyűben egy lapátra szedtem fel az összegömbölyödött sünit, megmentve a kutyáimtól és kivittem az utcára füves részre, ahonnan eliszkolt amikor "tiszta lett a levegő". Nagy gond, hogy morog rád a kutyád, ebből még nagy baj lehet!
2011. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Akiteki ***** válasza:
93%
Seprű, lapát és a süni repülni tanul a kerítésen át. Mi az, hogy rád morog a kutya??
2011. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaiskola! Nem moroghat rád a kutyád! Az enyém is ugatta a sünöket és volt olyan éjszaka, hogy 3 sünit menekítettünk ki a kertből. Közben kutyaiskolába jártunk, tekintélyt szereztünk a kutya előtt és egy alkalmas pillanatban egyszerűen letiltottuk a kutyánál ezt a viselkedést. Azóta nem foglalkozik a kertben masírozó sünikkel.
2011. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Elég vad kutya. Ha pl mellette állok amikor eszik, akkor is rám moroghat, mert néha azt hiszi, hogy elveszem a kajáját. Meg egyszer egy macskát találtak, akkor apa megpróbálta elzavarni a kutyákat, és a nagykutya morogva ment apának. Mondjuk kapott is érte..

Egyébként kitettük a sünit.

2011. okt. 14. 16:43
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem. Ti már megbarátkoztatok a gondolattal, hogy a kutyátok akár mikor nekimehet valakinek...
2011. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen kutyákból lesz az aki gyereket meg öregnénit eszik, gratulálok.
2011. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

NEm mondtam. Azt, hogy megharaphat, nem úgy értettem. Csak siettem.

Nem harap meg senkit, mert ok nélkül nem szokott. Kivéve hogyha meghúzod a nyakörvét.. Meg hogyha valami macskát akar megölni vagy sünt és közel mész hozzá..

Egyébként én aztán nem tudok mit csinálni. Mert ha tőlem függne, én kértem volna segítséget, hogy neveljék meg a kutyát, de ez apámtól függ.

2011. okt. 14. 16:59
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem eszik meg senkit. Csak az idegeneket bántja. Mondjuk családban harapott meg már valakit, de akkor pl ráment a kocsi a lábára.
2011. okt. 14. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!