Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova vigyem? Van jelenleg 5...

Hova vigyem? Van jelenleg 5 keverék kiskutyám.3 hónaposak Zalaegerszegen lakok és a kisutyákat nem viszik télen nagyon, mert nehogy összefagyjanak.

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 20:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
a mi kutyánk 2,5 éves
2010. dec. 14. 20:54
 12/25 A kérdező kommentje:
Keverék kutyák=) nagyon koszönöm =D
2010. dec. 14. 20:55
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Úristen.. Hány éves vagy??? Felfordult a gyomrom!
2010. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
am 12...
2010. dec. 14. 21:00
 15/25 gfero ***** válasza:
ha elgondolkoztál volna hamarabb ezen akkor most nem kéne szegény kutyáknak gazdit keresni
2010. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha sajnálod menhelyre vinni őket,akkor miért engedtétek megszületni a kicsiket?Nem te vagy a hibás,te úgy gondolkodsz,mint a korosztályodbeli gyerekek,hanem a szüleid,az ő felelősségük lett volna megelőzni a nemkívánatos alom világrajöttét.

Van fogalmatok arról,hogy ilyen felelőtlenül szaporított alom születik országszerte napi szinten,hány ezer gazdára esélytelen kutya?És ebből a sok ezerből hány élhet normális kutyaéletet?Sajnos elenyészően kevés,a többi sorsa a pusztulás.

2010. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

ősszel születtek...szept 18...


am meg ha jól tudom akkor az oldalnak a "mottója" az h amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted. Lassan itt se lehet normális íntelligens válaszokat várni -.-"


Itt pofáztok h így teszek rosszat a kutyának meg úgy, de az nem fordult volna meg a fejetekben h ha segítetek nekem akkor ti jót tehettek a kutyámnak... -.-" szánalom tetőfoka...(tisztelet a kivételnek)

2010. dec. 14. 21:09
 18/25 A kérdező kommentje:

Az előttem írónak köszönöm, ő legalább megért és nem bunkó... =)


Mennyibe kerül egy szuka közepes termetű, 19 kg ivartalanítása??

2010. dec. 14. 21:14
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, itt eddig egy bunkó megjegyzést olvastam, és azt te írtad.


Persze lehet hisztizni meg megsértődni, de attól még továbbra is felelőtlenség csak azért csinálni egy kupac kiskutyát, hogy aztán ha nem sikerül elajándékozni, akkor egy emnhelyen éljék le az életüket. Vagy vízbe fojtsák őket.

2010. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Figyelj nem akarok jópoizni de a te válaszod norm. volt... olvastad az 1. oldalt?? nem hiszem... én erre az oldalra azért jöttem h tanácsokat kapjak és nem oltásokat... am meg honnan tudjam hogy elviszik-e őket vagy nem...
2010. dec. 14. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!