Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova vigyem? Van jelenleg 5...

Hova vigyem? Van jelenleg 5 keverék kiskutyám.3 hónaposak Zalaegerszegen lakok és a kisutyákat nem viszik télen nagyon, mert nehogy összefagyjanak.

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 20:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Most van ivartalanítási akció, így 13500. Még mindig jelentősen olcsóbb, mint egy alom kiskutya felnevelése.


[link]

2010. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Bocs, elnéztem, dec. 6-ig volt meghosszabbítva:

[link]


Na midegy, 20.000-ből akción kívül is megvan.

2010. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Kösszi =)
2010. dec. 14. 22:40
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt állatorvosa válogatja. :S Én a lány csivavát akciósan ivartalanítattam 18.000-ért.. :S És itt egy 3 kg-s kutyáról beszélek, nem 19 kg-ról...!


Egyébként, kedves kérdező, sajnos mostanában senki nem visz kutyát haza. Nem hogy kicsit, nagyot sem. Sok a macera vele, drága a tartása, és inkább az emberek magukra költik a pénzt, mint kutyákra. :S Másik dolog, hogy általában ha valaki vesz, akkor is inkább tavasszal, vagy ősszel viszi őket haza, hogy legyen ideje megszokni a helyet, az emberek is szívesebben vannak kint olyankor mint télen. :S

Az nagyon aranyos dolog tőled, hogy azért engedted a kiskutyákat megszületni, mert még nem történt ilyen, de ez tényleg felelőtlenség. :S Mit csinálsz a picikkel, ha nem kellenek senkinek? Berakod egy menhelyre? Az nem megoldás. Már csak azért sem, mert ott mindenhogy élnek, de jól nem. Mindig előre kell gondolni. Persze, 12 évesen még nem gondol mélyebben bele az ember a dolgokba, csak a mának él, és ez így is van rendjén, de életekkel nem szabad játszani.

Én is szerettem volna kiskutyákat a csiviktől, de megkérdeztem magamtól, valaki fog venni ilyen drágán kiskutyákat? Arra jutottam, hogy nem. Inkább ivartalanítattam a lányt.


Sok sikert a kiskutyákhoz

2010. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm =)
2010. dec. 15. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!