Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak szabad inni kamilla...

Kutyáknak szabad inni kamilla illetve csipkebogyó teát?

Figyelt kérdés
Nincs rájuk valami káros hatásuk vagy ilyesmi?
2010. dec. 16. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Még jót is tesz nekik,csak ne forrón add nekik és ne rummal!!
2010. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy egy fazékban főzöm a kettőt egyben és épp hogy langyosan adom nekik persze mindenféle ízesítés nélkül!
2010. dec. 16. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
az en kutyam szereti a kamillateat:-)
2010. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De azért csak tegyél bele egy pici mézet mivel másként nem fogják meginni!Meg a méz jót is tesz nekik!
2010. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Méz nélkül is megissza! :) Én kutyám is méz nélkül szokta inni, ha adok neki..:)
2010. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek a blökik tudnak élni! :D Az enyémek eddig sima vízen éltek, de ezek után ha nem próbálom ki a teát, akkor semmit! :D
2010. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hell-ikon ***** válasza:

Ne főzd a teát, hanem áztasd meleg vízben, fedő alatt. Ha főzöd, akkor annyi azoknak a hasznos anyagoknak, amiért adnád ezt a teát a kutyának.

Az idő alatt míg ázik a cucc pont jól lehűl annyira, hogy a kutya számára is fogyaszthatóvá váljon.

2010. dec. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én kutyám megőrül a teáért,nyugodtan adj neki:)
2011. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!