Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet ilyen...

Terhesség alatt lehet ilyen teát inni? Liddlbe vettem :1-teakeverék citromfűvel:citromfű70%, ánizs borsmenta,2-teakeverék=hibiszkusz, citromfű, szederlevél, csipkebogyó, borsmenta vasfű? Filteres.

Figyelt kérdés
1-szer hetente innék egy bögrét.
2011. febr. 16. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
mire való?
2011. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nyugtató hatású. Nem értek ahhoz, hogy ha töményen iszod, az milyen. De hígan biztosan.
2011. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy gyógynövényes.
2011. febr. 16. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nyugtató teát szeretnél (mind testnek és léleknek),nekem ez vált be: citromfű, maláta és kevés levendula. Nincs ilyen keverék,külön kell megvenni a hozzávalókat,és együtt forrázni, de nagyon jó, mert a méhedet is "nyugtatja",nekem kifejezetten az idő előtti összehúzódásokra és keményedésekre javasolták. Csodát tett!
2011. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem azt mondta a herbáriában az eladó,hogy nem szabad ilyeneket inni,főleg a borsmenta miatt,magyarázta is miért,de nem figyeltem már oda,ha nem akkor nem,én hallgattam rá.Egyébként ez egy nyugtató keverék lenne szerintem.Hát,nem tudom,nem kockáztatnám meg.
2011. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, én csomó borsmentát ittam....

semmi baj nem lett.

2011. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI,én mentát ittam és még iszom ,hányinger ellen,azt tudom hogy szoptatás alatt azért nem jó mert apasztja a tejet.
2011. febr. 18. 16:17
 8/8 A kérdező kommentje:

oknak


Vida gi - Betegség terhesen, Terhesség - 2007 08 26 | 123 komment

Egyes teák (főként a vízhajtók) tilalmi listán vannak a várandósság alatt, másokat meg kifejezetten ajánlott fogyasztani. Az alábbiakat lehet inni terhesen is


Málnalevél tea: vajúdás könnyítésére, a 36. héttől napi 2 csésze fogyasztása ajánlott


Hársfatea: a terhesség során gyakran előforduló álmatlanság ellen, lefekvés előtt ajánlott fogyasztani


Komló tea: csökkenti a terhességgel összefüggő reggeli hányingert


Borsmenta és fodormenta tea: hányinger ellen, segíti az emésztést, magas ásványi anyag és vitamin tartalmuk van


Csalántea: enyhíti a terhesség során kialakuló vashiányt (de rendszeresen nem fogyasztható, csak 1-1 alkalommal, mert vízhajtó hatása van)


Csipkebogyó tea: magas C-vitamin tartalma miatt növeli az immunrendszer ellenálló képességét

2011. febr. 18. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!