Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek Yorkija van annak mi a...

Akinek Yorkija van annak mi a "tapasztalata" vele?

Figyelt kérdés

Ugyértem kinek milyen a yorkija?Nem bántátok meg hogy ezt a fajtát választottátok?Leszögezném hogy NEM DIVATBOL VÁLASZTOTTAM!!!!!Én nagyon imádom,lakásban van néha velünk is alszik,a világ legédibb kutyusa:)csak szobatiszta még nem akar lenni..(3hónapos)

Köszi


2010. dec. 17. 08:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg rakhatnátok fel képeket és odairhatnátok hogy hány honaposak.Amugy nem vagyok Yorky "mániás" van másik nagytestü kutyám is és őt is ugyanugy szeretem!köszi
2010. dec. 17. 08:55
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen rosszat irtam volna hogy nem válaszol senki?!:(
2010. dec. 17. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Szobatisztaságra úgy tudod rávenni hogy adsz neki enni figyeled h mikor ette meg és ahogy megette kiengede és elvégzi a dolgát.

Egy idő után már mindketten belejöttök hogy ahogy evett/ivott kimegy és kint végzi el a dolgát :)

nálam ez vált be.

2010. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. dec. 22. 15:48
 5/5 anonim válasza:
Nekem extra mini yorkim van. Nagyon okos, szeret labdázni, szinte kifáraszthatatlan, egyáltalán nem kényes.Szeret kinnt lenni, és a másik kutyáimmal is jól kijönn. Az első pillanattól a pelusra pisil, ha nem tudom kivinni. Nagyon kellemesen csalódtam benn, a sok rossz ellenére amit irnak róluk.Sokat foglalkozom vele, ugy érzem mindent megért.pl. este lefekvés előtt mondom neki hogy pisiljon és megteszi, tudom nevetségesen hangzik de igaz. Nagyon sok szeretet ad, és kap!
2011. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!