Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen multivitamint (kutya)...

Milyen multivitamint (kutya) ajánlotok egy három éves pulinak?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ajánljátok-e?

Köszi


2010. dec. 17. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább szuperprémium minőségű tápot,abban pontosan benne van minden vitamin.

Drágább,mint a "sarki bolti"táp,ez tény,de kevesebbet kell adni belőle,és VITAMINT,KIEGÉSZÍTŐT NEM!

Így már ugyanott vagy,mint a kommersz táp+vitaminok árával.

Van pl.a Profine nevű viszonylag új táp,nagyon jó és nem is túl drága,kb.10 ezer ft/15 kg.

2010. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Royal canint vagy eukanobát eszik a drágám. De mindig úgy eláztatja magát, hogy féltjük. Ezért inkább be-beengdjük a ház előterébe, meg meginfralámpázzuk az ázott bundáját.

Ezek mellé a tápok mellé sem kell vitamin?

2010. dec. 17. 10:22
 3/5 A kérdező kommentje:
*eukanuba. Mindig elrontom, bocsi!
2010. dec. 17. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell. Sőt a túlzott vitamin bevitellel többet ártasz neki mint használsz. Ezek mellé a tápok mellé nem kell semmi. Valamint szerintem ezzel az infralámpázással kicsit túllihegitek a dolgot. Ő egy puli kutya, úgy lett kitenyésztve - és nagyon még el se lett rontva - h ő télen-nyáron, esőben-hóban kint volt a juhásszal a birkák mellett. Csak egy csomóan úgy gondolják h egy kutya ugyanúgy és ugyanannyi idő alatt meg tud fázni mint egy ember. Pedig nem. A kutyáknak van fedő és aljszőrük és pont jól szigeteli őket, a hideg és nedvesség ellen is.
2010. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, akkor nem veszek neki semmit. Köszönöm a segítséget!

Igazából hasonlóan gondolkodtam mint te, a szőrüket illetően, amíg nem láttam, hogy valóban bőrig(!!!) tud ázni. Őt nem zavarja se eső, se hó.

Azt is hittem, hogy a puli egy vas kutya, kibír mindent, mindent eszik :) De allergiás a színezékekre. Ezért is eszik prémium tápokat, mert bevallom előtte ő is darlingon és társain élt.

Most egyébként kint rohangál a drágám, de azért lassan ránézek, mielőtt megint szétázik :)

Köszi a választ!

2010. dec. 18. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!