Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves bordeauxi dog kutyámat...

1 éves bordeauxi dog kutyámat be hívjam éjszakára aludni? Bp. XVII ker

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én már 2 napja a kiscicát altatom bent, a kutyát még hat lóval se lehetne bevontatni, ő most boldog, hogy végre jó idő van odakint. De ha bordeauxim lenne, neki azért felajánlanám a bentalvást.
2010. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan kint él , megfelelő ételt kap, télire meleg aljszőrt növeszt. Ha a háza megfelelő, miért ne maradhatna kint? Annyit tud ilyenkor a gazda plusszban adni, hogy kissé emeli az étel mennyiségét és minőségét. Sokan adnak ilyenkor töpörtyűt kiegészítésként. Persze, nem fél kilót, hanem csak naponta pár darabot.
2010. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

22:09-nek!! Megbeszélhetjük a nagy találkozást!nEKÜNK SZUKÁNK VAN.Tavasszal jön a 2.tüzelése.Szeretnénk őt pároztatni!!!

Irj privátot és a többit meg beszéljük ott.

2010. dec. 19. 12:41
 14/15 anonim ***** válasza:
Indul a szaporítás, hajrá... :(((
2010. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó! Én vagyok a 22.09-es csak másik regisztrációról. Képzeld, az, hogy lányt szeretnék a kutyám mellé nem szaporítás lesz, hiszen tenyésztési szándékkal vetten a kutyusomat. Törzskönyves, szűrt, díjnyertes gyönyörű kutya. Minden alapvető követelmény teljesítve van nála ahhoz, hogy tenyészthessem, ha akarom. Az igazi célom az lenne, hogy társa legyen a kutyusomnak, hiszen én magányosnak látom őt.

Na minden jót, és ne gondolja senki azt, hogy szaporítás lenne a célom, hiszen én vagyok az egyik legnagyobb elítélője a szaporításnak, és a felelőtlen állattartásnak.

Az én kutyám ha már nyuszög egyet irány az állatorvos stb. Tápból a legjobb minőségek egyikét kapja, és célom az, hogy élete során a kutyám olyan boldog legyen, mint amilyen nagy boldogságot ő ad nekünk.


Jó éjt!

2010. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!