Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám feltűnően sokat...

A kutyám feltűnően sokat iszik a napokban, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy az elmúlt napokban többet iszik az angol buldog kutyusom, mint eddig. Azt nem vettem észre, hogy több lenne a vizelete is, viszont ha kiengedem azonnal havat kezd enni, és általában pár perc után a víz és hó egy részét kihányja. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 19. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetőleg cukorbeteg. Vidd el az állatorvoshoz, vért vesz tőle és így meg tudja állapítani.
2010. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is cukorbetegségre tippelek. Vidd minél hamarabb dokihoz, és mindenképpen vizsgálja meg, hogy az e. Az én kutyám is az lett. Későn tudtuk meg, megvakult és elveszítettük. :'(
2010. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A cukorbetegség csak egy lehetséges ok,egyáltalán nem biztos,hogy attól iszik.Gyakrabban iszik a kutya ha nyugtalan,ha tüzel,ha méhgyulladása van,de ez a hányás érdekes.Nem evett meg valamit,amit egyáltalán nem kellett volna?
2010. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is ezeket olvastam a tünetek alapján. Holnap mindenképpen elvisszük állatorvoshoz, aztán kiderül mi a gond.
2010. dec. 19. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi a baja :)
2010. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bullterrierem ugyanezt csinálta,gyomorgyulladása van a hóevéstől.
2010. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!