Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor megfázott, vagy mi...

Most akkor megfázott, vagy mi történt?

Figyelt kérdés

Féléves havanese bichonom egyfolytában nyalja a száját, és reggel lázas is volt,nagyon meleg volt a tappancsa és a füle meg a feje, az orra pedig száraz. Lehetséges hogy megfázott,mert nyalogatta a havat? Vigyem el dokihoz,vagy ki lehet itthon is kúrálni?

Ma kapott kalciumot, megitta vízzel,de nem tudom mennyit hat..


2010. dec. 19. 21:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Csak reggel volt láza, azóta nem. Nem tűnik levertnek, sokat játszottam vele ma is, ugrált össze-vissza, viszont feltűnően sokat is ivott. Most voltam kinnt nála, megnéztem, alszik. Ha holnap lesz láza, akkor elviszem mindenképp.
2010. dec. 19. 22:01
 12/17 anonim ***** válasza:
Kinti kutya?
2010. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
utolsó, te tartanál kint bichon havaneset??????????????
2010. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy kutyának akkor van láza, ha a hőmérő azt mutatja. Kétlem, hogy kézrátétellel tizedfokos de akár 1-2 fokos eltéréseket meg tudnál állapítani. A én kutyám zabálja a havat és feltöri a jeget a folyóparton, és abból iszik, mégsem volt més soha baja tőle.
2010. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
48%
Sok okos, diplomával született kutyatartó.....igen, lehet kint egy kutya, még egy bichon is. Fűtött garázsról még nem hallott senki? Ott is lehet aludni,és ha vki itt kérdez, akkor azonnal ugrik rá, osztva az észt....már többször tapasztaltam ezt. A normális emberek normális, értékelhető tanácsokat adnak.A többinek meg üzenem,minek "ugat" bele, ha képtelen rendesen válaszolni??
2010. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, lám kedves első válaszoló, vannak rajtad kívül magasabb értelemmel rendelkező emberek... igen kinti kutya, és semmi baja nincsen, imád játszani és futkározni,nem fogom benntartani azért,hogy egy elhízott kényes szobakutya legyen -.-' ez egy életerős,vidám, okos kutya, nem szorul lakásra.

Az alvóhelye a lehető legkényelmesebb és legmelegebb, fűtött garázsban,ahogy az utolsó válaszoló írta,pokróccal,szőnyeggel, mindennel el van látva.

Amúgy ma már nem volt láza, még most figyelgetni fogom,de nagyon energikusnak tűnik,játszik,futkározik össze-vissza.

2010. dec. 20. 16:11
 17/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy mindenki a saját kutyájából indul ki. Gondolom ez azért van, mert előtte nem volt nekik kutyájuk.Elsősorban minden kutya más és más. Ami az egyiknek nem árt meg a másik megbetegedhet.Nekem az egyik kutyám ette a havat és nem volt semmi baja. A másik meg rögtön torokgyulladást kapott. A harmadik meg bélhurutos lett.Tessék végre megérteni: Nem minden kutyának az immunrendszere egyforma.
2010. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!