Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már történt veletek olyan...

Már történt veletek olyan hogy bepisilt a kutyátok egy áruházba? (Ahova be lehet vinni a kutyát pl:fressnapf)

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
nem de multkor jót röhögtem amikor valamilyen kis patkány kuya behugyozott.
2011. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég kínos. Nem is viszem többet be sehová. Amúgy neki ez természetes, jelöli a helyet.
2011. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem én félek elvinni a felnőtt 36cm elvinném de a kölykét nem 8 hónapos nem csinálna semmit de féltem!
2011. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Melyik áruházba lehet bevinni? Csak hogy oda se menjek többet.
2011. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
A fressnapf-ba be lehet vinni!De ez természetes!
2011. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
És minden állat boltba mert oda a kutyának joga van bemenni és ez benne van a "pakliba" hogy elvégzi a dolgát ezért nincsen szőnyeg az állatboltokba(a legtöbbe)!
2011. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:37


Miért ne mennél oda, te szerencsétlen? Mi bajod lesz?

2011. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Még a végén előtörnek belőle az érzelmek és megkedvel egy éllatot!

Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan

kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták.”



Amíg nem szeretünk egy állatot lelkünk egy része mélyen alszik!

2011. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%

Nem vagyok szerencsétlen, csak dolgoztam boltban, ahol nagy betűkkel ki volt írva, hogy kutyát behozni tilos. Magasról letojva bejöttek egyesek, kutyával, az meg neki a kifliknek, és fürdött bennük. Tudod, azt nekünk, dolgozóknak kellett aztán kipakolni, és mivel a kutyatulajdonos ordibálva meglépett kutyástul, nem lehetett feltartóztatni, elég szép összeget velünk fizettettek meg, dolgozókkal. Köszönöm szépen, nem vagyok lelketlen, van kutyám és macskám is, imádom őket, de ahová kutyát beengednek, én oda nem megyek, nem lenne gusztusom vásárolni azok után, amit átéltem.

Ne ítélj elsőre.

2011. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Élelmiszerüzletbe szerintem senki sem viszi be a kutyáját.. ha meg igen, ott a biztonsági őr.

Ez eléggé kínos lehetett, de szerintem a kutyáddal lehetett a gond. Kutyák általában egymás pisijét bélyegzik felül. Ilyet is csak egy Főnök kutya csinál. ;)

2011. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!