Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keveréket tartók! Ilyet be...

Keveréket tartók! Ilyet be lehet vállalni? Nektek nem volt gond belőle?

Figyelt kérdés

Megnéztem a megyében két menhelyet, és felhívtam egy harmadikat is. Sehol sem találtam alkalmas kutyát. Erre megnéztem a kölyköket is (felnőttet akartam), de amelyik nem volt domináns, az egyéb ok miatt nem volt megfelelő. Úgyhogy körülnéztem keverékek után hirdetésekben is, és találtam megfelelőnek tűnő kutyát, ami végülis szintén egy kölyök.


Csak hát labrador és németjuhász keverék... Igaz, hogy a menhelyen ugyanolyan zsákbamacska az örökbefogadás, de az örökletes betegségek miatt aggódom erről a két fajtáról lévén szó...


Van itt olyan, aki járt már pórul örökbefogadott kutyával egészségügyileg? Szerintetek ezt nem rizikós bevállalni?


2010. dec. 20. 21:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De most az a baj, hogy van egyfajta életmódom, és nem tud az életembe beilleszkedni minden egyes kutya? Miért, kiébe tud?

Tudom, hogy kockázatos dolog a menhelyi kutya, de egy kölyök még inkább, és innentől bizonytalanodtam el. Más kutyát viszont nem találtam, amelyik alkalmasnak tűnik. Mivel a többiről pedig TUDOM, hogy nem alkalmasak.

2010. dec. 22. 19:39
 12/13 anonim ***** válasza:

A kitömtt kutya teljes mértékben megfelel számodra.

Ugyanis van egy jó hírem: nem kötelező kutyát tartani.

2010. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Még valami.

Ha én kutyát vállalok (lassan huszonöt éve) akkor az életmódom is ehhez igazítom.

Mert a családtagokhoz igazodunk és nem elvárjuk, hogy csak az igazodjon hozzánk.

2010. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!