Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfog felejteni? 4 es fel...

Elfog felejteni? 4 es fel honapos beagelem van 7hetes es 5napos kora ota van nallam azota 1x sem volt nelkulem tobb mind 8 orat 1 nap elfelejt?

Figyelt kérdés
M.O. ra utazom apukamhoz szerdan 22.en tegnap vittem el a bnom hoz 40km're tolem ahol lakom ..felek elfelejt 31iken erek haza... nagyon szeretem es o a mindenem felek hogy nem fog tobbe szeretni 16 eves vagyok de csak tole kapok szeretetet anyukamrol nem tudok semmit apukam kinnt el pesten mamammal elek ra nem hagyhattam a kutyust mert eleg idos es nem tud orakat kinnt ulni vele..
2010. dec. 20. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem fog elfelejteni téged! :) Ez a pár nap amíg nem fogsz otthon tartózkodni, nem fogja elvenni tőled a szeretetét. :)

Én is van, hogy itthon hagyom a kutyáimat három napra (minden második hétvégén, mert akkor barátoméknál vagyok), de úgy vár mindenki haza, hogy alig bírom lehámozni magamról őket! :D

2010. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem biztos hogy nem felejt el.:)

az én kutyámtól távol voltam 1 hónapig és amikor meglátott nekem ugort annyira örült és nem felejtet el.:)

2010. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is beagle van, aztán amikor 2hétig nem látott, végül hazaértem rohant felém, majd nyüszítve elrohant amikor közelebb ért. :D Utána már megismert. Szerintem fölösleges ilyeneken aggódnod, hogy elfelejt-e.
2010. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem fog elfelejteni! Az én kutyám 5hónapig volt távol tőlem és amikor újra látott ugyan úgy szeretett mint addig :) ha nem jobban :)
2010. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
orulok akkor...nekem mar most annyira hianyzik de kibirom:) 10ev utan apumat is orulok hogy latom
2010. dec. 20. 23:38
 6/8 anonim válasza:
Tuti nem... en kulfoldre koltoztem, es a kutyam a szuleimmel maradt... 6 honap utan eloszor mikor hazamentem, eloszor nem tudta mi tortenik, de kb 10 masodperc utan ugy szaladt hozzam, ugy orult hogy lat.. orom volt nezni... meg is hatodtam... jo volt viszontlatni... hianyzik... de jobb helye van anyuekkal... (magyar vizsla... mit csinalna egy lakasban... az udvar is keves neki neha:(
2010. dec. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az en kutyusom lakasban van mondjuk igaz hogy nem no ojan nagyra mint a magyar vizsla de napi 3 4 orat kinn vagyunk:)
2010. dec. 21. 10:34
 8/8 anonim ***** válasza:
azapud nem felejtett még el?:)))
2010. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!