Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kétfejű kutya? El lehet...

Kétfejű kutya? El lehet felejteni ezt a látványt?

Figyelt kérdés
Kapcsolgattam a tv-t és megakadtam egy kutyákról szóló műsornál. Először fel sem fogtam, hogy kísérletekről van szó. Egy teljesen ép kutya testére, a saját feje mellé, átültettek egy másik kutyáról származó fejet. Mutatták, ahogy az "idegen" fej nézelődik és próbál vizet lefetyelni egy tálból. Tudom, hogy ez az orvostudománynak fontos mérföldkő, de miért kell ezt fényes nappal adni a tv-ben? Nem tudok megnyugodni, annyira beteg és morbid volt a látvány. Hogy lehet egy ilyen abnormális látványt elfelejteni?
2010. jún. 4. 15:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Gondolj a régi királylányokra! Ők hétfejű sárkányt láttak, mégis tudtak aludni éjszaka.
2010. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
Jajj,nem tudom..én az ilyenek immunis vagyok..lehet az a sok extrem puruttya:D
2010. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%
Én már láttam ilyet kislányokkal is, egy test, két fejük volt. Mégis fel tudom dolgozni, eszembe sincs... de miért tettetném hogy érdekel??
2010. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy. Jól esik, amikor ilyen jóindulatú valaki.

Különben meg nem érdekel az egész, amíg nem kell látnom. Nem értem miért nem mindjárt plakátozzák ki a várost, véres testű, kétfejű kutyákkal... Mert olyan jó amúgy nézni, ahogy vonaglik jobbra-balra egy kétfejű kutya...

2010. jún. 4. 15:40
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek egyre betegebbek, főleg az orvosok. Már nem tudnak mit kitalálni hogy híresek legyenek. Inkább dolgoznának a rák ellenes gyógyszereken!
2010. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is láttam anno, most h újra olvastam róla felelevenedett bennem is az emlék.. Szomorú volt látni ahogy szenved(nek), de egy idő múlva elfelejted majd.. :( És azért ne hasonlítgassuk már össze természetesen két fejjel született embereket, ostoba kísérletekkel amikhez nem kérték a kutyák beleegyezését..
2010. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
És szerinted hogy kérték volna?....
2010. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy a gyerekeink meg napközben majd olyan műsorokat látnak majd, ahol kétfejű embereket mutogatnak. Kapcsolj tovább, és ennyi. Nézz képeket a neten édes kölyökkutyákról, az majd feledteti! :)
2010. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Rákerestem a neten! Sok beteg ember. Én azt sem értem hogy lehet ilyet engedni, és mire jó? Ez nem ment meg egy ember életet sem...


[link]

2010. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
A Kétfarkú Kutya Párt talán feledtetheti.
2010. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!