Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom felejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom felejteni az igazit? (23/L)

Figyelt kérdés
Ő katona volt(amúgy is szeretem az egyenruhásokat),és nem tudom elfelejteni, akárhogy szeretném. A f@sz válaszokat meg tartsátok meg magatoknak, mert tényleg kéne a segítség...
2011. nov. 11. 05:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha el kell felejteni akkor nem volt az igazi! majd jön egy,aki tényleg az lesz,és akkor nevetni fogsz a mostani állapotodon. az idő mindent megold.
2011. nov. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Járj minél többet el! Ismerkedj! Rendezz csajos estét, vagy valami. Csak foglald el magad, és nem lesz semmi baj!...
2011. nov. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az igazit elfelejtettem úgy hogy eltelt 2 év :)...


Lehet ha most arra gondolok milyen volt vele akkor rosszul esik, de már nem olyan mint az első napokon.


Amúgy tereld el a figyelmedet pl a havi sárga csekkekkel, meg 2 éhes gyerekkel :D

2011. nov. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mint katona, "csak" szakitottatok, vagy tortent vele valami?

Akarhogy is volt, sajnalom...

Azon nem gondolkodtal, hogy jelentkezel te is valamilyen katonai allomanyba? Ez egy regi cikk ugyan, de talan ad valami otletet:

[link]

2011. nov. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a frászkarika köze van a női katonatoborzásnak az ő problémájához?... ő az egyenruháSOKAT szereti, és nem az egyenruháT.
2011. nov. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd jön egy még igazibb s elfelejted.Mindig a legutolsónál azt hiszi az ember, hogy ez igen..aztán elmúlik, s a következő még intenzívebb érzéseket vált ki belőled, és teljesen másképp. Majd meglátod :). Fel a fejecskéddel, menj társaságba, foglald el magad...törődj magaddal.
2011. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy lehet elfelejteni, ha valami olyat csinálsz az életeddel, ami Neked örömet okoz.
2011. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, és azt is, hogy nem gúnyolódtatok rajtam.

Kicsit rosszul fogalmaztam a kérdést, mert még mindig él, és még mindig katona, csak egy 1 éves külszolgálat miatt szakított.

Azért szeretem az egyenruhásokat, mert a családomban is sok van, és szerintem nagyon szép és jó dolog ha valaki ennyire elkötelezett.(én csak tisztességes példát láttam)

2011. nov. 11. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!