Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? FONTOS!!

Mi lehet a baja? FONTOS!!

Figyelt kérdés
A kutyámnak az alsó szemhéja furán kifelé van fordulva,az alsó ajka lóg és kicsit kedvetlen.Lehet,hogy gyulladásos betegség?Panelházban lakunk.Vagy allergia?Esetleg örökletes betegség?Az apja boxer.SEGÍTSETEK!
2010. dec. 20. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosnál nem voltál?

Az a legjobb megoldás minthogy várod a válaszokat.

Ha tényleg FONTOS akkor holnap első dolgos az állatorvos megkeresése!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen? [link]


Az harder mirigy: [link]


Elképzelhető, hogy holnapra elmúlik, de akkor is el kell vinni orvoshoz, így van esélyed megmenteni a műtét elől. Örökletes egyébként, lógós arcúakra jellemző.


Láttam ilyen műtétet, nem vészes, de azért jobb kicsit kenegetni meg csepegtetni a szemét az orvos által ajánlott cuccokkal, és megúszni.


Olyanhoz menj, aki jártas a szembetegségekben.

2010. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már voltunk.Azt mondta,hogy a szeme van begyulladva de akkor nem ilyen lenne...Egyszerüen túl fura a kedve is ahhoz,hogy csak egy sima szemgyulladás legyen!De holnap megyünk egy másik orvoshoz is.
2010. dec. 20. 23:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen.Inkább ehhez hasonlit: [link]
2010. dec. 20. 23:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha voltál orvosnál... akkor reménykedjünk, hogy meggyógyul... :] Jobbulást!
2010. dec. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez ugyanannak tűnik. Gyakori még náluk egyébként a szempilla befelé vagy kifelé fordulása, ez irritálja a szemgolyót, és egy idő után elveszíti tőle a látását.


Tényleg szemészt kellene keresni vele.

2010. dec. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mi kutyánkat pár éve a ProVet Állatorvosi Rendelőben műtötték a szemével, nagyon jók voltak, a kutyusnak ma már semmi baja :)

Én nyugodt szívvel tudom ajánlani.


ProVet Állatorvosi Szakrendelő

Budapest II. Csévi utca 1. (a Pasaréti térnél)

[link]

2010. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már voltunk orvosnál,ő is azt mondta,hogy a szeme be van gyulladva,a szájára pedig azt,hogy az is be lehet gyulladva vagy pedig beüthette a fejét valahova.De a szeme már jobban van..:)
2010. dec. 29. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!