Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Valami baja lehet? Féltem!

SOS! Valami baja lehet? Féltem!

Figyelt kérdés

Azért SOS, mert utazom el jövő héten. A kutyám egy fél éves tacsi, és az elmúlt 3 napban szinte folyamatosan aludt. Az első nap gondoltam csak simán fáradt, előfordul.. másodikon már gyanús volt, de ma már nagyon nem találom helyénvalónak! Sokat iszik, és nincs akkora étvágya, de eszeget. Szóval megeszi a napi 200 gramm eukanubát, kapott mellé főtt tojásfehérjét is, csak kis részletekben fogyasztja. Eszeget-alszik-eszeget-alszik, közben kaki,pisi. A székletével is minden rendben.

De mitől lehet ilyen fáradékony?


2011. nov. 10. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem még várj egy kicsit, ha van időd! Ha az utazásod előtti 2 napban is ilyen, akkor vidd el állatorvoshoz! Ő megmondja, mit tegyél, és ha nem csinál semmit a kutyusoddal, akkor pénzbe se kerül. Az is lehet, hogy csak a téli idő miatt ilyen. Az én kutyum is rengeteget alszik, de csakmert ilyen az idő ennyi. Szerintem várj, de ha nem javul, vidd dokihoz!
2011. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barbarettó ***** válasza:
az én kutyám ugyan ezt csinálja eszik iszik alszik elvégzi a dolgát semmi gond nincs vele de ha már egy icipicit rosszul már a helyzet és nem nagyon van életkedve akkor hívd dokitt:)
2011. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!