Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyát...

Hogyan szoktassam le a kutyát ha bemegyek hozzá a kennelbe ne ugorjon rám nekifutásból? (többi lent)

Figyelt kérdés

amikor örül nekem mindig ugrál rám...és nem szeretném ha pl vendégek ruháira ráugrálna stb...hanem nyugton maradna....

nektek mi vált be?

köszi


2010. dec. 21. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=QnUJxUMjGDw

Ez talán segít.Nekem bevált:)

2010. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Kiabálj rá keményen. Ne üsd meg ezért, főleg ne lökd el mert azt fogja hinni, hogy játszani akarsz. Én megtanítottam, hogy ha normálisan mondom neki, hogy ne ugorjon rám, akkor nem teszik.
2010. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
amikor nagyon lököd meg minden mondtam neki hogy : nem , nem ugrik fel... nem!...egy csak 1-2 percig jó de akor megpróbálom ezt a lábrálépőst.....már láttam ezt a videot csak még nem ekkora a kutyám ...
2010. dec. 21. 22:09
 4/17 anonim válasza:

Hát ha még annyira kicsi, akkor ráér..még ha csak olyan lábszárig-térdig kapaszkodós korban van akkor természetes, minden kiskutya ezt csinálja..

Én akkor tanítottam meg amikor már a mellemig ért (term. a hátsó lábaira állva)

2010. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálam a lábralépős nem ment valami jól mert nehéz pont eltalálni a lábát miközbe ő is mozog velem együtt... Inkább tapsolj egyet vagy dobbants a lábaddal és kiabálj rá jó hangosan h nemszabad, vagy vonulj félre, zárd ki a társaságodból. Vagy pedig egyből dobj el neki egy játékot hagy nyugodjon le :)
2010. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
őő...6hónapos bernipásztor :DXD... de majd próbálkozom....:Dköszi
2010. dec. 21. 23:16
 7/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
Egy kennelben tartott kutyánál nehéz kiküszöbölni, hogy ne ugorjon fel ránk. A kutyát meglehet érteni, mivel alig várja, hogy a gazdája kihozza őt a kennelből. Ezért úgy viselkedik mint egy kiscsikó. Nem kell semmit elkapkodni. Először a kennel ajtaja előtt várj amíg úgy látod kissé lecsillapodik. Aztán menj be, de ne üdvözöld.Mikor rád akar ugrálni akármelyik oldalról, fordulj ellenkező irányba és a karoddal told el magadtól. Amennyiben lenyugszik akkor tedd rá a pórázt és vezesd ki.
2010. dec. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Csináld azt, hogyha rádugrik, fordíts neki hátat, ne érj hozzá, ne szólj hozzá, ne is törődj vele, mitha ott se lenne. Akkor tudni fogja, hogyha ugrál, akkor nem törődik vele a gazdi. Utána már ha lenyugodott, megsimizheted játszhatsz vele.

Nekem bevált ez a módszer. :)

2010. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is a lábrálépős dolog vált be. Ez elfordulós nem! A hátat fordítok, akkor hátulról ugrált fel! Szóval tényleg nehéz eltalálni, amikor mocorog, de azért el lehet. Nekem két hét után úgy ahogy leszokott róla!
2010. dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nem adnék tanácsot néhán kérdés nélkül.


Mennyi időt tölt a kutya a kennelben napi szinten? Mennyit foglalkoztok vele, mielőt beteszitek a kennelbe?

2010. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!