Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őrző-védő kutya a be tanított...

Őrző-védő kutya a be tanított szóra egyből véd?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol, hogy egy olyan szóra tanítják be, amit ha meghall, támad. De, nem lehet gyakran használt szó.

Ez komoly?

Elordítom magam, hogy "téliszalámis paprikás kenyér", és a kutya megharap valakit?


2010. dec. 22. 11:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
igen a roti jár még az élen..de nemárhogy a németjuhászokat is az erős harapású kutyák közé soroljuk..messze nincs olyan erős harapása mint az amstaffnak. Ráadásul amíg a németjuhász elneged ha jókedvében van , az amstaff akkorsem fog, ha kedveskedsz neki..az csak ráfog aztán addig cibál amíg kirázza belőled az életet. Ezért jó az ilyen kutyáknak az örző védő, bár természetükből adódóan nem támadnak emberre, de mindig lehetnek szélsőséges esetek. Egy kutyának sincs olyan jó fogászkészsége mint az amstaffnak és a pittnek ! szerinted (SAJNOS) mért őket viszik viadalokra? mert az ő küzdelmük látványos:(
2010. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Igen, a rotinak van a legerősebb harapása, de az amstaffnak a legveszélyesebb.
2010. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
De ez szerintem egyedfüggő is...
2010. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

15:30 láttál te már szolgálati németjuhászt?

Nem félnék attól, hogy elenged, ha jókedvében van...

2010. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

a rottweilerrnek erősebb a harapása mint az amstaffnak

benne volt a tv-be

2010. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

még a német juhásznak is erősebb a harapása mint a staffordnak csak divatkutya, mindenkinek az van és azé dicséri mindenki mert ugye hát neki is az van

én láttam egymás mellett sok kutyát, és azt kell hogy mondjam hogy a stafford /pit bull általánosságban erősebb a dobermannál, a rottweilerel egy erőbe lehet, de talán a mérleg a rottweiler javára lóg, mert dupla akkora és dupla olyan nehéz is

egy jól megtermett kaukázusi pedig gerincre vágja a nagy harci kutyát

de ez csak az én meglátásom

2010. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Azért "dícséri" az amstaffokat az, akinek ilyen kutyája van, mert tudja mire képesek... Az enyémre, mikor még csak 8 hónapos volt, rátámadt egy rottweiler... Mondanom sem kell, hogy megijedtem, mert azt hittem, hogy széttépi a kutyámat. És nem. A 3 éves roti(onnan tudom, mert előtte beszélgettem a gazdájával), kb 10 másodperc múlva az én 8 hónapos amstaffom alatt szószerint visított... Ilyenkor mit számít az erős állkapocs?? A gyorsaság számít. "A vér nem válik vízzé."...
2010. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Ja, és kedves utolsó, te is csak azért mondod ezt, mert nincs ilyen kutyád, és látszik is a válaszodon, hogy nem bírod ezt a fajtát. :)

A német juhásznak 100%, hogy nincs erősebb harapása egy amstaffnál... :)

De viszont a rottweilernek elismerem, hogy igen. :)

2010. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
a 2 amstaff kan gazdája vagyok megint. Akkor inkább úgy mondanám , hogy a németjuhászt könnyű leszerelni.Az amstaffot és a pittet nemtudod, mert úgy ráfog valamelyik testrészedre, hogy azt onnan lenem szeded.A rágóizmok a feje tetejéről indulnak, ezért tud ilyen erősen fogni.Fajtaleírás az amstaffnál: fizikai ereje messze a többI kutya fölé emeli. SZERINTEM NEM HÜLYESÉGBŐL ÍRJÁK ODA :) A kaukázusi nem tudna harcba szállni az amstaffal mert lassú..a staffok és a pittek azok úgy játszanak , hogy "egyszer itt egyszer ott vagyok". Annyira gyors, hogy nemtudod követni.Ezért veszélyesebbek a többi kutyánál. A
2010. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Hiába van a rotinak a legerősebb harapása.A pittnek és az amstaffnak nincs ellenfele.Hiába harap rá a roti, a magas fájdalomküszöbe miatt az amstaff lese sza*ja..ő addig küzd amíg a másik el nem pusztul..ha belevágod a vasvillát a hátsó felébe , akkorsem engedi el amit egyszer megfogott..ez náluk így működik..
2010. dec. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!