Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok ilyen kutyát venni?

Hol tudok ilyen kutyát venni?

Figyelt kérdés
Minden álmom egy csokoládé szinű bichon havanese szuka.Aki nek van eladó kutyája akkor jelentkezzen vagy az is jó ha belinkeled a szöveget.Előre is köszi.
2010. dec. 23. 08:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

bár nem itt tudsz venni de szerintem innen megtudod hogy hol vehetsz!


[link]

2010. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
16%
A tenyésztőket hagyd, felesleges ilyen helyről kutyát venni, 2 - szeres árakat kérnek egy kutyáért, ami ugyanolyan állapotban van, mint ha nem tenyésztőtől veszed, hanem "szaporítótól", aki feleáron adja az ebet, és full ugyanaz. Mielőtt jön a lehorrogás. Egy, itt az oldalon "szaporítónak" nevezett embertől vettem egy angol bulldogot. Mai napig semmi baja, mintapéldány. Feleáron kaptam meg, mintha egy tenyészőtől vettem volna, aki lehúzza az emberről az utolsó bőrt is... De ha több 10 000 - et, esetleg 100 000 - et ki akarsz adni egy KUTYÁÉRT, akkor hajrá, irány vmelyik jónevű tenyészet, otthagyod a havi fizetésed, abban biztos lehetsz. :D
2010. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!