Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyáknál oltások mellékhat...

Kiskutyáknál oltások mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes kiskutyám,a múlt szombaton kapott kombinált védőoltást.Az oltás helyén kialakult neki egy mogyorónyi tömött csomó,ami nem fájalmas,nem érzékeny a számára.Kicsit megijedtem,amikor ezt észrevettem nála,hiszen sajnos hajlamos vagyok rögtön rossz dolgokra gondolni.Tudom,hogy hülyeséget kérdezek,de ilyen kis kutyánál ugye még nem szoktak daganatos betegségek előfordulni?Nagyon féltem őt!Valakinek volt már ilyen a kutyájával?Amúgy jövő héten megyünk oltásra,tudom a doki elmondja mi ez,csak addig is szeretnék (a saját megnyugtatásomra) informálódni.Köszönöm!
2010. dec. 24. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
majd elmúlik, nincs semmi baja
2010. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez normális reakció a vakcinára az immunrendszerétől...(ha nem múlik el esetleg a következő oltásig akkor mindenképpen jelezd a dokinak)
2010. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt olyan, nyugi, én is azt hittem hogy daganat:)))
2010. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nyugodtabb lettem :)),már teljesen bepánikoltam,féltem ez nehogy daganat legyen!Amúgy semmi baja,tök eleven kiskutya,néha túlságosan is ;) .Boldog karácsonyt mindenkinek!:)
2010. dec. 25. 05:56
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Következő oltásnál masszírozzátok el azonnal a beadás után a helyét. Az orvosunk ezt csinálja és azóta nincs ilyen pukli.
2010. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utólsó válaszadó,ezek szerint a te kutyádnak is volt ilyen?Mennyi idő múlva múlt el?
2010. dec. 25. 19:44
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Volt ilyen. Nagyon soká megvolt. Már nem emlékszem pontosan, de hónapokig, az biztos.
2010. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!