Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehetett a baja a kutyámnak...

Mi lehetett a baja a kutyámnak? :S

Figyelt kérdés
Lent voltam vele, és egy nem használt játszótéren elengedtem, hadd szaladgáljon (behívható a kutya), egyszercsak lejött egy nő oda, és a homokózóban elkezdett turkálni (nem értem miért, de ez most lényegtelen), mire a kutya megállás nélkül ugatni kezdett, és nem tudtam csendre se inteni. Pórázra raktam, elvittem, tettem vele egy nagy kört a környéken, de az egész sétán látszott rajta, hogy feszült, alig szaglászott, inkább körbe-körbe nézelődött, és párat ugatott (nem jellemző rá, nagyon csendes kutya). Visszamentem vele arra a játszótérre, elengedtem, és egy jó darabig nem mert elmenni mögülem, játszani se akart, látszott rajta, hogy nagyon figyel, fél(?). Miért volt ez, és ennek lennének következményei? Talán valamit rosszul csináltam? Mit kellett volna tennem ilyenkor?
2010. dec. 24. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamit elásott a nő a homokozóban, és azt érzi a kutyád?
2010. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem, mivel mikor már megjelent a nő, akkor elkezdett ugatni, utána direkt oda is vittem ahhoz a homokozóhoz, szaglászott párat, de annyival le is tudta
2010. dec. 24. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:

ahhoz hogy lényeges választ tudjunk írni szükségem van néhány imfora.:Kertes házba van a kutya vagy panelbe?

Ezt a nőt már látta a kutyád?

2010. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Panelben, és igen, látta már, akkor nem volt vele semmi baja, barátkozni akart vele. (Egyébként kistestű kutya.)
2010. dec. 25. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok
2010. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!