Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tisztitsam a kutyusom?

Hogyan tisztitsam a kutyusom?

Figyelt kérdés
A 8 hetes kiskutyámat szeretném megtisztitani,mert nagyon koszos lett az udvarban.Próbáltam ilyen nedves popsitörlővel,de azzal sem jött le.Mit tegyek ?
2010. dec. 24. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán víz? vagy szárazsampon?
2010. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem akarom,hogy megfázzon az udvaron :(
2010. dec. 24. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
hát akkor szárazsampon...attól nem fázik meg. egyébként ha udvari kutty, akkor nem akarlak elkeseríteni,de ilyen saras időben hamar koszos lesz megint :)
2010. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egy 8 hetes kiskutyát nem hagynék felügyelet nélkül kint.

Legalább az egyik szememet rajta tartanám. Ha hidegebbre fordul az idő, én biztos az előszobába beengedném.

2010. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
garázsban van :)
2010. dec. 24. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:
egy 8 hetes kiskutyát nem tartunk a garázsban ! neki ilyenkor még a meleg lakásban a helye. Persze ha valamilyen módon van fűtés a garázsban , akkor oké. Ha nincs, akkor azonnal vidd be a lakásba, különben felelőtlen vagy ! remélem , hogy valami rövidszőrű kiskutya, aztán nagyon fázik..szégyelld magad ha nincs fűtés és beraktad a garázsba ! téged kéne akkor oda tenni.Most választották el az anyjától, nem elég, hogy szomorú miatta, de még te is ráteszel egy lapáttal , hogy kiteszed a garázsba, ahol nincs társasága...nem , nem elég ha félóránként valaki bemegy hozzá. Ilyenkor még folyamatosan vele kell lenni.
2010. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azzal, ha megfürdeted rendes samponnal, és még a lakásban alaposan megszárítod, nem árthatsz neki!


De figyelj rá, hogy alaposan megszárítsd, törölgesd át, és addig, ameddig nem száradt meg, ne engedd ki a szabadba!


Így nem fog megfázni.

2010. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves "netartsd a garázsban"..

Egy kutyának nem lesz semmi baja, még ha kint van akkor sem.. a körülmények kellenek pl. fűtött,szigetelt kutyaház. Egy garázsban mi baja lenne, egy jó kis pokrócon vagy egy kutyuságyban.

Ha egy mopszról v yorkiról stb. van szó, akko igazad van, de szerintem a gazdája nem hülye.. és itt ezzel a meghitt hülye dumáddal nem kell neki lelkiismeret furdalást csinálni, hogy rossz gazdi.

Én is kutyatulajdonos vagyok imádom a kutyámat, télen én is beengedem a garázsba. ( hosszú szőrű, nagy testű kutya).. nem mindenki olyan "előrehaladott" a korral, hogy a saját ágyacskájában alszik a kutyájával..

2010. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy nagy kutyát lehet a garázsban tartani,mármint beengedni oda télen... de itt egy 8 hetes kölyök kutyáról van szó, ne magyarázzál már !! Nekem is hosszúszőrű kutyám van ,és amikor elhoztam a tenyésztőtől a lelkemre kötötte , hogy 20-22 fok legyen meg a kiskutyának. szerintem nem véletlenül mondta ba*meg ne okoskodj már. Nem lelkiismeretfurdalást akartam csinálni a kérdezőnek, hanem leírtam a dolgokat.
2010. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te nem egy gekkót vettél véletlenül?

Ennyi erővel engedd be a szaunába a kutyát, nehogy megfázzon..

Jó most komolyra fordítva a szót.. én nem akarok itt vitatkozni, nem azért írtam ide, csak a véleményem osztottam meg..ennyi..

A ba*dmegezést meg hanyagoljuk már.. elég szánalmas, ha a szókincsed ilyen szavakból áll össze :)

2010. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!