Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a 2 hónapos yorkim most 1...

Ha a 2 hónapos yorkim most 1 kg 40 dkg akkr kb mekkorára nőhet felnőtt korára?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!


2010. dec. 24. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A mai yorkshire terrier 6-8 kilogrammos elődeihez képest jóval kisebb, a standard 3,1 kilogrammban maximálja az egyedek súlyát. Érdekesség, hogy Németországban a 2 kilogrammnál kisebb példányokat tilos továbbtenyészteni; ez is mutatja, hogy a lelkiismeretes tenyésztők ? nagyon helyesen ? egyáltalán nem a ?minél kisebb, annál jobb? elvét követik.
2010. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha most 2 hónapos, és 1 kg 40 dkg, akkor jó esélyei vannak ahhoz, hogy elérje a standardot kb 1,5 éves korára.


A kistestű kutyusok kb 1,5 éves korukra érik el végleges testsúlyukat. A véglegeset úgy értem, hogy a hízást-fogyást nem értem bele, úgy végleges, hogy már nem fog többet nőni, így a súlya ha meg tudja tartani, nem változik.


Na most akkor ha 2 hónapos, gondolom most hozhattad el 8 hetesen a tenyésztőtől. Nagyon fontos, hogy prémium minőségű száraztáppal etesd, és akkor jó esélyei vannak ahhoz, hogy a standard (3,1 kg) súlyt elérje felnőtt korában. A jó táplálás csodákra képes. A lényeg az, hogy prémium minőségű, hús alapú tápot kapjon. Ilyen az Orijen, Acana, Taste of the Wild.

2010. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nyugi nem lesz nagyobb 10 kilónál biztos!:D

amúgy valószínűleg 3 körül lesz a picur :)

2010. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így megmondhatatlan.

Az én yorkim 7 hetesen volt 1.30, most 5 kg körül van. Egy ismerősöm yorkija ugyanúgy 1.30 volt 8 hetesen, ő 2.80 lett felnőtt korára.

De nagyon picúr egészen biztosan nem lesz (szerencsére)


Nektek is kellemes ünnepeket:)

2010. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De kb hány centire nőhet?

Mert még a nyáron vettünk egy kutyustáskát és hogy bele fog-e férni.Tudom hülye kérdés de...:P

Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 29. 14:32
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Esetleg ,ha nem fér bele a táskába akkor a kutyát fogod kidobni vagy a táskát. Hihetetlen, ezért van sok agresszív yorki mert ,szerintem szerencsétlenek füvet sem látnak, mert anyuci nem meri letenni és ettől lsznek olyan antiszociáltak. A kutya egy érző lény nem pedig 1 divatos kiegészítő. PFFFFF

2010. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A táskát nem divatból vettük,hanem...de mondjuk mi közöd van hozzá??Ha tudsz válaszolni a kérdésre akkor válaszolj ha nem akkor meg nem kell ilyeneket írogatni..A saját dolgoddal törődj légyszi jóó?
2010. dec. 30. 10:51
 8/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat rosszul értelmeztem a szöveget!

de mind1

2010. dec. 30. 10:52
 9/9 anonim válasza:
HP, nem vártam mást
2010. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!