Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász, Border collie...

Németjuhász, Border collie vagy Szibériai husky?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb választás? Okos,energikus barátságos,de védelmező kutya legyen. Lovagolni járok közben nyugodtan kellene várnia rám.!
2010. dec. 26. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keress fel tenyésztőt, érdeklődj, ne hatszor tegyél fel egy kérdést. Kösz!
2010. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Már kérdezted egyszer. Nekem egyik fajta sem tetszik. Amúgy ezt hogy gondoltad, amíg pl. egy órán keresztül lovagolsz, a kutya ki lesz kötve? Vagy hogy?
2010. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is utána olvastál volna a fajtáknak, akkor a husky sosem került volna a listára. Védelmező??? Meg nyugodtan várni????? (Szemforgatós smiley) Az egyetlen a 3 közül, amit alkalmasnak ítélek rá, az a németjuci.
2010. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem egyszerűbb, ha együtt tudsz lovagolni a kutyával, mint hogy várjon rád kikötve. Vagy nem tudom, hogy gondoltad ezt, hogy vár rád. Egy vadászkutya illik hozzád, mint a vizsla vagy agár. De mert nem divatkutyák, már nem is jók, igaz? Inkább keress, kutass, bújd a kutyás könyveket, vagy ha tapasztalat érdekel, keress fel tenyésztőket is. Remélem segítettem.

2010. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Soha nem kötném ki!Azért kell rám várnia mert én nem hobbilovagolok hanem versenyszerűen díjlovagolok.Nem arról van szó hogy divatkutya-e vagy nem.Nekem nem tetszenek annyira a vizslák,agarak.
2010. dec. 26. 18:12
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ennyiszer kérdezek, de biztos szeretnék lenni a döntésemben, hiszen a kutyát az ember egy életre választja.
2010. dec. 26. 18:14
 7/14 anonim ***** válasza:
És a dalmata?? Köztudottan vonzódik a lovakhoz. A nemesi házaknál kísérőkutya volt, a gazdáját a ló vagy a kocsi mellett futva követte.
2010. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szetterek (gordon, angol, ír), rhodesian ridgeback, óriás uszkár, óriás schnauzer, vagy valamilyen kopó, griffon.
2010. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a németjuhász a leguniverzálisabb kutya-csak a megfelelő egyedet kell megtalálnod és egy jó tenyésztőt(ebben az országban az nem nagyon van)
2010. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A dalmatának sok fül, szem problémái vannak úgy tudom, csak ha jó tenyésztőt találnék, ami itt nem igazán van. Azt hiszem német juhász lesz. Apum nyugdíjas rendőr, megkérdezi a kutyás rendőröket hogy nem tudnak-e eladó kölyköt.
2010. dec. 27. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!