Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire visel meg egy kutyát,...

Mennyire visel meg egy kutyát, ha elajándékozom 5 évesen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Téged mennyire viselne meg, ha 12 évesen elajándékoznának?
2010. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mint amennyire téged viselne meg ha pl.az anyukád 10 évesen lepasszolna....
2010. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 rockyy ***** válasza:
94%
...egyáltalán miért kell lepasszolni?
2010. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nagyon

ha van rá lehetőséged, ne tedd!

2010. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Foglalkozol vele?

Te adod neki az ételét?

Falkavezérként tekint rád?

Játszol vele sokat?

Kötődik hozzád?


Ha ezekre a kérdésekre a válasz mind IGEN, akkor igen, nagyon meg fogja viselni. Hiába kerül egy ugyanolyan jó gazdához, egy pár napig nagyon sírni fog utánad. Ha sokat foglalkoztál vele, nyílván kialakult a nagy kötődése feléd. Ilyenkor bizony fog szenvedni, de az is előfordulhat, hogy utánad szökik stb.


Ha ezekre a kérdésekre a válasz mind NEM, akkor nem fogja megviselni annyira, főleg, hogyha egy jó gazdához kerül, ahol ennek a többszörösét kapja. Játék, foglalkozás, jó kaja a gazditól, stb. Ha nem kötődik hozzád, nem fog szenvedni, nem fogja megviselni.

2010. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
nehogy kidobd szerencsétlent!! olyan érzés lenne mintha kidobnak a szüleid otthonról!!
2010. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyus! :( Miért kell elajándékoznod? Milyen fajta? CSAK NAGYON JÓ HELYRE ADD!
2010. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

meg lehet oldani, de szoktatni kell!!! pl gyakran mész látogatóba arra a helyre és viszed magaddal, aztán pár hónap múlva ott hagyod egész napra vagy éjszakára, aztán pár napra stb...


az én kutyám eleinte velem volt, de anyuval laktam. aztán elköltöztem és mindig jött velem, aztán 7-8évvel később külföldre költöztem, így nem jöhetett (túl meleg van itt neki, nyáron 50fok), és visszaköltözött anyuhoz... könnyű volt, mert már ismerte, és előtte is anyu vigyázott rá

a nagymamámat is megszokta amikor vele laktam, meg a nővéremet is, amikor ott laktam.


d etényleg szoktatni kell és sokat vinni, akkor nem lezs gond. pláne ha kényeztetik, ahova viszed, akkor szívesen fog menni.


de ha csak úgy elajándékozod, depresszióba is zuhanhat, kedvetlen lesz, éjjel nappal sírni fog, vagy rosszabb esetben utánad szökik.


egy szomszéd kiskutyával ez votl, a kis tacsit elajándékozták, és vidékről hazaszökött budapestre a régi gazdáihoz:-S

2010. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:

Attól függ, milyen fajta, mennyire kötődik Hozzád, mennyit foglalkoztál eddig vele.

Ha egy husky eddig be volt zárva a kennelbe, és csak az etetéskor néztek rá, most meg az új gazdi lábánál feküdhet a lakásban, az kimondottan örülni fog az új helyének.

2010. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Rokonomnak egy hónapra oda kellett adnia a kutyusát nekem.A kutyi alig ismert elmentem otthonról és utánam jött pedig egyszer kétszer látott.Az volt a szerencse hogy észre vettem az utcán hogy jön utánam és haza vittem.Szerintem eléggé megviselné a kutyust.
2010. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!