Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt fialnak meg...

Mennyi idő alatt fialnak meg a kutyák?

Figyelt kérdés
legyen az yorki, vagy németjuhász kutya.
2010. dec. 28. 17:28
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
62%

Bizony, egy felelősségteljes kutyatartó gondol más kutyákra is. Ha a kutyájának kölykei lesznek, potenciális gazdát von el a gazdátlan kutyák elől.

Tízezer számra várnak gazdira, minek szaporítani a számukat?

A menhelyek, sintértelepek dugig vannak.


Aki fialtatja a kutyáját, kötelezném, hogy sintértelepen ő válassza ki az altatásra szánt ebeket, hogy lássa, mit is jelent a létszám felettiség!!!!!!!

2010. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Én azért ilyet nem csinálnék!! Inkább aki magára hagyta a kutyust megbírságolnám és azt mind menhelyeknek adnám!!
2010. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
34%
én is nagyon sajnálom a kutyákat az enyém is kóbor kutya volt régen úgy fogadtam be!
2010. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 Akiteki ***** válasza:
100%
Én kb. ugyanezt csinálnám az emberekkel. Volna néhány ötletem, kivel kéne kezdeni.
2010. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
76%

És szerinted a menhelyek miből tartják el?

Mert egy menhelyi kutyának is kell enni, kell neki oltás, kell orvosi gyógykezelés, féregtelenítés és bolhátlanítás.

Szerinted mindezt ki fedezi?

TE miért nem fogadsz be tucatszám kutyát?

Ja, hogy nem bírod anyagilag és nincs helyed?

Látod, a menhelyek is ugyanígy vannak vele!

VAn egy meghatározott létszám, az afölötti kutyát a menhely sem tudja fogadni. A sintértelepen meg altatnak.

Tizezerszám vannak rászorult kutyák, kezded felfogni, hogy kutyaszeretők már nem bírják...?

2010. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
43%

17:57 és ugyan már mi jó volt ebben a kutyádnak? és a kölykökkel mi lett? tudod mindről, hogy boldog és hosszú élete volt?


az ilyenek miatt vannak tele a menhelyek, mert te felelősségteljesen kiskutyát akartál - szűrések, kennelnév, tenyészszemle, orvosi költségek stb nélkül


legalább egy alkalommal tennétek be a lábatokat egy menhelyre, mielőtt befedeztetitek a kutyátokat, rögtön elmenne a kedvetek az elletéstől

2010. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
0%
Igen felfogom ,hogy ez így nem jó! Ezért akarok az udvarunkon egy olyan helyet csinálni ahova befogadok kóbor állatokat. De az akkor sem megoldás ,hogy minden kutyát ivartalanítunk.
2010. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

de az a megoldás, hogy a legtöbb kutyát ivartalanítjuk, egész konkrétan, mindet, amelyiket nem akarunk tenyésztésbe vonni


szerinted mi baja lesz az ivartalanítástól? hosszabb és boldogabb, egészségesebb és veszélytelenebb élete lesz, hű de rossz neki, mindezt egy 1/2 órás műtéttel el lehet érni

2010. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%
Igen tudom ,hogy mi van a kicsikkel ,mert tartom azokkal a kapcsolatot akiknek odaadtam. Szobakutyák lettek és imádják őket pedig nem is fajtiszták. Szóval mégis csak vannak rendes gazdik.
2010. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%
oké ,de attól ,hogy vkinek 1x voltak pici kutyái és utána ivartalanította az anyát attól még nem felelőtlen!
2010. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!