Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt fialnak meg...

Mennyi idő alatt fialnak meg a kutyák?

Figyelt kérdés
legyen az yorki, vagy németjuhász kutya.
2010. dec. 28. 17:28
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

csak akiknek a helyét elvették, azok meg meghaltak egy sintértelepen


+ a kutyád életét kb 5 évvel megrövidítetted...te, "felelősségteljes" gazdi :S

2010. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
és azt meg tudod magyarázni, minek kellett elletni a nem fajtakutyád és keverék ebeket lehozni? mi volt az értelme? jó volt látni szenvedni a kutyád vagy mi?
2010. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom!! szerinted a szülés ennyire rossz dolog... hát részedről is kihalna a világ... elvileg a születés öröm... és benne van minden lényben az ösztön ,hogy utódai legyenek... és ettől még nem lesz rövidebb az élete!! és a keverék kutyákkal semmi baj nincs!! attól még ,hogy keverék nem kell arra ítélni ,hogy ne legyen kicsinye!!
2010. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

a kutyáknak ez szenvedés, sem a fedeztetést nem élvezik, sem a szülést, az anyai ösztönök vannak, de nem fog szenvedni, ha nem lehet anya -imádom a kutyákat, az utcán szedtem össze a sajátom, meg menhelyen, meg rossz helyről lettek elhozva, de emberi tulajdonsággal nem ruházom fel őket...+ igenis megrövidíted az életét


sőt kockáztatod az életét, mivel keverékek fedeztetésénél kétséges a kölykök mérete is, akár meg is ölheti a szülés az anyát, mert persze szűrésekre és ultrahangra nem költöttél, ugye?

2010. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%
akkor te sem tanulsz bioszt... egy tacsinak és egy németjuhásznak is lehetnek kölykei mert a természet úgy alakította ki a dolgokat ,hogy a kicsik nem olyan nagynak születnek és majd később "nyúlnak" meg ,hogy az anyának könnyebb legyen a szülés...és az ösztön nem emberi tulajdonság!
2010. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
nem tanulok bioszt, 4 évig tanultam fősulin ;), a természet meg már régen kiszállt a kutyatenyésztésből, tán kérdezd meg az orvosod, hány anyakutyát látott meghalni pont ilyen hülye felfogású gazdák miatt...vagy tedd meg nekem azt a szívességet, hogy bemész egy napra segíteni a helyi menhelyre és viszel egy zacsi kutyakaját...garantálom, hogy másnap időpontot kérsz a dokitól az ivartalanításra
2010. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit elkanyarodtunk! A vita felelősségteljességen robbant ki.

Az én kutyám mint írtam ivartalanítva van. Én sem támogatom ,hogy minden ok nélkül állandóan fialjon egy kutya! Az ,hogy 1x egy alom kölyök lesz abból nincs probléma. Pláne ,hogy ügyeltem rá hogy jó helyre kerüljenek.

Voltam már menhelyen szörnyű ami ott van. És én is csak onnan vagy utcáról fogadok be kutyát. Szóval a felfogásom nem hülye.

2010. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
ja egyszer fial, meg az 5 kölyök is fial egyszer vagy kölyköt nemz, és két év alatt van 25 gazdátlan kutya 4-6 év alatt meg 15 ezer egy alom lehozásából...gratulálok, tényleg felelősségteljes vagy...
2010. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%
4 kölyök 2 nálam van ivartalanítva vannak. Lányt amit elajándékoztam ivartalanították a fiú pedig nem találkozik lány kutyákkal... Szóval igen felelősségteljes vagyok és a kicsik ill már nem is olyan kicsik gazdijai is!
2010. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
kár vitázni veled, mert nem akarod látni a mondanivaló lényegét...
2010. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!