Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném egy fiú kutyától...

Szeretném egy fiú kutyától pároztatni mindkét lány kutyámat. 1-2 órás különbséggel meg tudja "oldani" a fiú?

Figyelt kérdés
2008. jan. 20. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg nem, mert a kutyáknak pároztatás előtt kell egyfajta szoktató időt hagyni.Az én kutyám esetében ez 1 hét volt. Erre azért van szükség, mert nem fogadja el a lány a fiút.És fordítva.
2008. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Az előbb írtam,hogy kell hagyni szoktató időt.Most helyesbítek, mert a 10-13. nap (tüzelés kezdetétől) körül, lehet, hogy elfogadja.Legalábbis ott nagyobb az esély.De nem hiszem, hogy a két lányt sikerül 1-2 óra különbséggel.
2008. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem a fiú kutyán múlik hogy 1-2 órás különbséggel fedezni tudjon,a legfontosabb hogy a két kutya tüzelése mennyire esik egybe.Ezt figyelmen kívül hagyva persze lehet ugyanaz a "papa" mindkét kutyánál.
2008. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

A fiú kutyán is múlik, hisz náluk nem úgy működik, mint az embernél, hogy több numerára is képes egy este alatt mondjuk:)

A kannak egészségügyileg nem tenne jót!

Meg szerintem a két szukád nem fog napra pontosan tüzelni, előttem már leírták, hogy a szuka tüzelésének kb. 10-14. napja között engedi magára a kant, előtte és utána nem, vannak kivételek persze.

Meg azért megnézném mit csinálsz két alom kiskutyával???:)

2008. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kertesházban lakunk, plusz hatalmas telekkel, és maga a ház sem kicsi. A kutyáknak is lenne elkerített helyük, már a két szukának a kölykökkel, hogy ezzel se legyen gond. Valahogy minden alkalommal egyszerre tüzelnek. Egyiknek teszem azt megjön pénteken, akkor a másik követi szombat vagy vasárnap, ha épp nem ugyanaznap kezdik. De már mindegy, kicsúsztunk sajna ebből, már nem fogadták be egyikük sem. :(:(:(
2008. febr. 2. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!