Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spániellel milyen versenyekre...

Spániellel milyen versenyekre lehet menni?

Figyelt kérdés

rendeznek direkt spánielnek való versenyeket?

agilityn gondolkozok meg dog dancingen.

van olyan verseny ahol vadásznak velük mondjuk kacsára?


2010. dec. 29. 23:20
 1/6 Akiteki ***** válasza:

Van. Olvastam róla, hogy van egy tenyésztő, aki kimondottam munkára tenyészti a spánieleket és szerveznek ilyen oktatásokat meg vizsgákat.

De nem jut eszembe, hogy találtam meg.

Talán a google segít.

2010. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:

És már meg is találtam:

[link]

[link]

2010. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akiteki jókat írt, én csak egy spániel találkozóról tudok, amit minden évben megrendeznek Budapesten:


[link]

2010. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szépség
2010. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Agilityben, dog dancingben sok spániel van. Kifejezetten munka vérvonalú angol cockerei az Akiteki által említett Zorgel Zsolton kívül másnak az országban tudtommal nincsnek. Viszont sokan hordják vadászni a kutyáikat. Ha érdekel a dolog, akkor vedd fel a kapcsolatot Szlávy Laurával, a La Scale kennel tulajdonosával, ő biztosan tud majd neked segíteni. Esetleg írj a Magyar Spániel Szövetségnek, ők rendszeresen szerveznek munkavizsgákat.
2010. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget! :)
2010. dec. 30. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!