Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy nevezem el a kutyám neve?

Hogy nevezem el a kutyám neve?

Figyelt kérdés
Kan kölyök német juhász.
2010. dec. 30. 13:35
 1/9 anonim válasza:
Rexy :) vagy nekem tetszik pl a Maci is ha hosszú szőrű németjuhász! :) haveromnak Alfredo! :D
2010. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hektor
2010. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jackpot, Jasper, Jhonny, Loki, Butler, Bully, Snooker, Doven, Dalton, Tyler, Dusty, Dallas, Aslan, Athos, Castor, Lord, Bufly, Forest, Démon, Diego, Riley.


ennyi jutott eszembe. Egyébként azok a nevek is jók, amik a viselkedésére illenek. Pl. Bátor, Csalfa, stb...

Jó kutyázást :D

2010. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Apollo
2010. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miénk Adolf volt,sajnos ő már nem él de van egy kan labradorunk ő is ezt a nevet kapta.
2010. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 *Latifah* válasza:

Szia!

Én ügy szoktam nevet változtatni, h pl. beírom h arab nevek és onnan választok!

2010. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kan német juhászomat Macinak hívták (sajnos már nem él)
2010. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vito(a keresztapa után:D), Max, Jake, Winston, Rocky, Cody, Brutus, Sonny, Vincent, Donnie, Ethan, Josh, Ryan, Cem(csem), Chris, Diego, Wyatt, Cooper.

Nekem ezek tettszenek legjobban:) Bár a kutya személyiségétől is függ szerintem, hogy milyen név illik rá:))

2010. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utsó vagyok:) Amúgy az enyémet Rockynak hívták, már ő sem él:'( De nagyon találó név volt:D
2010. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!