Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér vagy fekete mudit...

Fehér vagy fekete mudit választanál ha csak a külsőt néznéd? Genetikailag melyik erősebb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez tetszik: [link]



De a kérdésedre válaszolva a fekete a szebb.

2010. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én feketére szavazok,nem tudom mennyire befolyásolja a szín a genetikai jellemzőit a kutyusnak
2010. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a fekete a szebb, de ez ízlés kérdése.A fehér ritka.
2010. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


kérdésedre a válasz

2010. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen bizonyítja, hogy a fehér genetikailag bizonytalanabb.
2010. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egy igazi munkakutyás számára a szín a legutolsó szempont vagy nem számít.
2010. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:
A fent idézett mudiklubos link alapján a fehéreket nem külön vérvonalban tenyésztik, tehát nem a színétől függ, hogy milyen az állat általános genetikája, hanem a vérvonaltól. Maga a színt kialakító gén nem befolyásol mást. A cikk alapján a fehéreknél gyakori a színhiba, de ha nem kiállítási kutyát akarsz, akkor ez szerintem tökmindegy. Én fehéret választanék, mert nagyon különlegesnek találom a kinézetét.
2010. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fekete. De mivel nekem már két fekete mudim van ezért szeretnék most másmilyet. A kedvencem a barna meg a cifra, de a fehéret is elfogadnám ha arról lenne szó.

És már nem azért de attól mert valakinek fontos a külső is attól még lehet igazi munkakutyás! Ki az b*rom aki olyan kutyát vesz aki nem tetszik neki? Miért ne lehetne egy kutya szép és okos is egyszerre? A fajtáknek nem csak a belső fontos sajátosságuk hanem a külső is pont ugyanolyan mértékben. Hiába tökéletesen úgy viselkedik mint egy mudi és dolgozik ha nem úgy néz ki! A színek ugyanolyan fontos részei ezeknek a fajtáknak.

2011. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!