Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szobakutyat valasszak?

Milyen szobakutyat valasszak?

Figyelt kérdés
Szeretnek,csak nemtudom h milyen legyen.Valami aranyos,jatekosat szeretnek.Nektek milyen fajta van,es az milyen termeszetu?Koszi
2010. dec. 30. 19:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
2%
Bernáthegyi:MEDVEÖLŐ és agresszív EZ PONTOSAN OLYAN AMILYET TE KERESEL!!!!!!!!!vagy ha nem akkor vegyél valami keverék korcsot...
2010. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Már bocsáss meg, de én szerintem csak akkor vegyél kutyát ha minimum van egy kisebb kerted, vagy egy olyan lakás ahol 1 tényleg nagy szoba van.


Nos ha tényleg egy kutyát akarsz lakásba akkor próbáld ki a kisebb testű kutyákat pl. tibeti terrier, bichon bolognese.

2010. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
menhely: az önkéntesek megmondják melyik kutyus alkalmas szobablökinek ;)
2010. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kínai kopaszkutya... irtó bájos, kedves, nem szőröz össze semmit, nem szed szét semmit.


Yorki- igazi terrier, játékos, ugat, mindent szétszed, nem gyerekbarát.


Nekem ők vannak...

2010. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Német közép spiccem van.szobakutyus.Eléggé házőrző,de nagyon tud szeretni és okos!
2010. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem havanesem van. Nem tudom, hogy a többi milyen, de ő napi 24 órás simogatást igényelne. Én kertes házban lakom,akkor jön-megy a kutya amikor akar. Ilyenkor télen csak kidugja az orrát, de nyáron szeret kinn lnni a kertben.
2010. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

plüssöt ha lehet

vagy egy elektromos szobacirkálót

2010. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tacskót. persze nejlon tacskót...
2010. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
aranyos, jó természetű és játékos akkor lesz a kutya ha képes vagy biztosítani mindazt amit egy kutya igényel és megfelelően neveled...! ...a bichonok illetve tibet terrier tényleg megfelelőek lehetnek-de törődésre, sétákra, szabályokra nekik is szükségük van...természetesen a szobakutya nem azt jelenti, hogy egy szobába kéne az életét leélni, ha nincs minden nap a következő 15 évben 3-4 órád(ebből legalább 1,5-2 óra a napi 3 sétára), hogy foglalkozzál vele akkor inkább ne élő állatban gondolkodj
2010. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első válaszoló szavaival élve "keverék korcsom" van, de imádom:))

Gyönyörű, játékos, okos, és nagyon aranyos. Kint fut, ugrál, játszik mint a bolond, de bent olyan, mint egy öleb, mint akit elvágnak, nagyon szófogadó. Persze néha rosszcsont is:)

Amúgy ő vizsla-labi keverék.

[link]

18/L

2010. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!