Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanlotok egy olcsó etetésű...

Ajánlanlotok egy olcsó etetésű, barátságos szobakutyát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
csivava, yorki, bishon, westie.
2011. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

bichon havanese..nekünk is ilyen van most 4 hónapos :)

mi az első két hónapba eukanuba tápot kapott az nem olcsó de jó.. most kb 2 hete proplanra váltottunk mert ugye a eukanuba elég drága, mi kimérve veszünk egy 1kg-t 1300 ft-ért ami elég sokáig jó neki mert a eukanuba 2300 ft 1 kg...de azért chapi,pediggre,darling tápokkkal nem szabad etetni mert azok nagyon rossz minőségűek..

2011. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Bocsi, hogy offolok, de kajakra 2300 forint egy kiló jukanuba? Vazzz, azért már színhússal etetem a kutyát (és tudom, hogy pontosan mit is kap)... /OFF


Amúgy bármelyik kistestű öleb "olcsó" etetésű. Viszont a hosszú szőrűeknek vannak egyéb költségeik is, mint kutyakozmetikus, ami nem olcsó mulatság. Plusz vigyázz azzal is, honnan veszed, mert elég sok fajta annyira meg van nyomorítva, hogy nagy szerencse kell ahhoz, hogy stabil idegrendszerű kutyát szerezz.

2011. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
tacsi
2011. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Shih-tzu, Yorki, Bishon, Havanese, Csivava, törpe vagy toy uszkár
2011. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Olcsó etetésű??? Biztos, hogy jó ötlet kutyát tartanod, ha egy kistermetű szobakutyánál is számít az etetési költség????
2011. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bolognese, annak a szőre sem hullik, de ne a kajáján akarj spórolni!
2011. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem nem jelent gondot, anyukám szerint fontos, nem értem miért, de ha neki fontos, nekem megteszi egy olcsó is. a kutya, az kutya. :)
2012. jan. 26. 22:51
 9/9 Szamócaszerelő válasza:
Szerintem azért fontos neki, mert ő tartaná el a kutyádat a fizetéséből:)
2015. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!