Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap mindenki nagyon fog...

Holnap mindenki nagyon fog vigyázni a kutyájára, ugye?

Figyelt kérdés

Gondolom nem kell leírnom, hogy milyen sok kutya szökik el a tűzijátéktól, petárdától való félelmében szilveszterkor.

Legyen pórázon a kutyátok, legyen rajta biléta, ha ne adj isten mégis meglóg, akkor tudjanak titeket értesíteni.

És ha kóbor kutyát találtok, akkor vigyétek magatokkal! Nagyon hideg lesz a holnap éjszaka, és nem lenne jó, ha akárcsak egy kutyának is kint kellene fagyoskodnia remegve, miközben durrognak a petárdák.

Köszönöm, hogy elolvastátok:)


2010. dec. 30. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves hogy ezt leírtad. :)

Én most kaptam meg karácsonyra a Yorkimat, és nagyon 'belevaló', ugyhogy remélem nem fog nagyon félni...:S( korábban több Yorkis kérdést is tettem fel, mindegyikhez írtál, szóval ittis nagyon köszönöm, jól jöttek/jönnek a tanácsaid :) )

2010. dec. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát az én berni pásztoromnak is ez az első szilvesztere, de a házba sajnos nem jöhet be. De már tegnap meg tegnapelőtt is petárdáztak meg tűzijátékoztak kicsit, és nem félt. Nyakörv, biléta rajta van úgyhogy remélem nem lesz semmi gond.
2010. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!